Zagłosuj na Armin van Buurena i DJ’a tyDi w rankingu Australian DJ Poll

Australian DJ Poll

Do niedawana Australia była tylko kojarzona z krajem kangurów i koalą. Dzisiaj również to państwo uznawane jest za miejsce, gdzie organizuje się najlepsze imprezy, gdzie DJ’e najchętniej powracają. Wraz z rozwojem muzyki klubowej na tym kontynencie, powstało kilka plebiscytów. Do jednego z nich można zaliczyć ranking Australian DJ Poll. Wśród nominowanych nie zabrakło oczywiście Armina van Buurena (kategoria International DJ) i wschodzącej gwiazdy australijskiej sceny klubowej DJ’a TyDi (kategoria Local DJ’s). Aby zagłosować na nich trzeba kliknąć tutaj [link], wypełnić formularz i oddać głosy. Dla osób głosujących spoza Australii mamy wskazówkę, otóż przy okienku „postcode” należy wpisać „4000„. Ci którzy wahają się z oddaniem głosu w tym rankingu mamy małą zachętę, otóż sponsor, firma Sony wylosuje spośród głosujących osoby, które otrzymają nagrody. Wszystkich serdecznie zapraszamy do głosowania.

Głosowanie trwa od 29.06.2009 – 02.08.2009. Wyniki poznamy 19.08.2009

11 komentarzy do “Zagłosuj na Armin van Buurena i DJ’a tyDi w rankingu Australian DJ Poll”

  1. Musisz zagłosować na wszystkie kategorie. Aby oddać głos klikasz na „Make a selection”, następnie klikasz na literkę „a” i tam się wyświetlają artyści których nazwa rozpoczyna się na A. Armin znajduje się w kategorii „International DJ”, klikasz na niego i gotowe.

  2. Jezu, ale to skomplikowane z tym głosowaniem…
    I tak mam nadzieję, że Armin wygra, musi wygrać, i wygra.!
    Już nie długo się znowu zobaczymy na Citymoves w Leiden i w Zwolle, i na Dance Valley w Amsterdamie. Szkoda, że nie będzie Cie na Sensation White 2009 .
    Ik houd van jou.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.