Zadaj pytanie Arminowi van Buuren!

Armin van Buuren

Dokładnie 13 września nakładem ProLogic Music odbędzie się polska premiera najnowszego albumu Armina van Buurena pt. Mirage. W związku z tym wydarzeniem chcielibyśmy dać Wam szansę zadania Arminowi swojego pytania. Aby tego dokonać należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum.arminvanbuuren.org.

Uwaga!

Propozycję pytań można składać w tym temacie do 10 września.
Osoby znające język angielski proszone są o zadanie pytania w 2 wersjach językowych (angielskiej i polskiej). Najciekawsze zostaną wybrane przez forumowiczów redakcję i wysłane do Armina.

3 komentarze do “Zadaj pytanie Arminowi van Buuren!”

  1. Armin van Buuren hello I would like to ask you about your fame. you are the best dj in the world how you feel with this I think you know the whole world? I try to compose music trance but to me it does not go too well so I marvel asots yours that are more than amazing. most of you I like it do not do not try to do some of their stars. create music with which they delight more than we do. I do not know whether, after a while you will be a better man. according to me you are your best bits are the best. trancu I started to hear two years ago and so far I admire and I have great respect to you, that is GREAT Armin Van Buuren! Armin greet you. I do not know what I wish you all probably already have. Greetings from England. Armani Forever! DJ Oniks 🙂

Dodaj komentarz