Armada Music, Point Blank Music School, DJ Mag i Google+ oficjalnie ogłaszają otwarcie Akademii Muzyki Elektronicznej! Jest to pierwsza muzyczna szkoła online, dająca wszystkim producentom muzycznym i dj-om, szansę zaprezentowania swoich najlepszych utworów, możliwość komentowania i oceny przez rówieśników, a także przez ekspertów z branży, oraz ulubionych dj-ów, niepowtarzalna okazja, aby stać się kolejną supergwiazdą! Ostateczną nagrodą jest wydanie zwycięskich produkcji w labelu Armada Music!

Jest to przedsięwzięcie na dość szeroką skalę, 7-miu młodych, utalentowanych producentów zostanie wybranych do szkolenia z zakresu zawodowego tworzenia muzyki, przez sztab światowej sławy szkoły muzycznej 'Point Black’. Jako jeden z partnerów Akademii Muzyki Elektronicznej, brytyjska szkoła ma 20 lat doświadczenia w kształceniu uczniów, jak robić co raz to lepsze utwory, poprzez konfrontację jeden na jeden z czołowymi krajowymi producentami!

Fani muzyki elektronicznej z całego świata mogą dołączyć do Akademii, śledząc swoich ulubionych artystów i przejść profesjonalne szkolenie z zakresu tworzenia muzyki wraz z siedmioma zwycięzcami, za pośrednictwem specjalnego video czatu dzięki serwisowi Google+!

Najważniejsze daty:

3 września – Start akademii, rozpoczyna się faza przyjęć producentów i ich produkcji, za pośrednictwem strony internetowej. Do następnego etapu przejdzie najlepsza 50-tka tracków, wybrana w ogólnie dostępnym głosowaniu.

19 października – Podczas imprezy Amsterdam Dance Event (ADE) i transmisji na żywo zostanie ogłoszona zwycięska siódemka produkcji, które zostaną wydane w Armada Music.

21 października – Początek „właściwej” akademii. Wyłoniona wcześniej siódemka talentów, będzie przeszkolona z zakresu wiedzy o electronic dance music (EDM). Wyjątkowe lekcje będą prowadzone w postaci videorozmowy w serwisie Google+ przez ekspertów za szkoły 'Point Black’ oraz gości z branży EDM i innych sławnych dj-ei. Każdy będzie mógł uczetniczyć w tych spotkaniach, które będą nagrywane i udostępniane w późniejszym terminie.

Dołącz do akademii: http://www.academyofelectronicmusic.com/