Wygraj Armin Only DVD podpisany przez Armina!

Wygraj Armin Only DVD podpisany przez Armina!

Już dzisiaj masz niepowtarzalną okazję aby wygrać Armin Only DVD z podpisem Armina van Buurena. Aby zostać właścicielem tych dwóch krążków wystarczy, że wyślesz na adres contest[at]armadamusic.com niezwykłe zdjęcie Armina z jego występu, bądź fotkę na której widniejesz wraz z nim.

Uwaga!
Zdjęcia muszą być dobrej jakości.

3 komentarze do “Wygraj Armin Only DVD podpisany przez Armina!”

  1. Ogólnie jeśli chodzi o imprezę ARMIN ONLY to byłoby niesamowicie gdyby nie małe problemy z wejściem i wyjściem z imprezy. Skandalem jest, że czekaliśmy prawie godzinę by wejść do środka a wejście obok (co prawda VIP) było całkiem puste. Przy wyjściu w szatni panie tam pracujące kolejną godzinę wyjmowały nasze kurtki gdyż spadł im jakiś wieszak a gdy już po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy swoje ubrania zauważyliśmy,że są one uszkodzone. Jednak na nikim z obsługi nie zrobiło to żadnego wrażenia i ze wzruszeniem ramion poszły sobie nie słuchając w ogóle naszych uwag. Sądzę, że organizatorzy powinni również na to zwrócić uwagę przy następnej imprezie.

    1. to był najlepszy koncert z serji armin only niech wiencej takich imprez z seri armin only benidzie wiencej i niech armin odwiedzi jelenią gure pozdrowienia dla armina van buurena kamila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.