Wtorki w Amnezji z Arminem van Buurenem

Amnesia IbizaKiedy w Polsce zaczyna się lato, Ibiza przygotowuje się do kolejnego wielkiego sezonu klubowego. Nie mogło tam również zabraknąć labelu Armina van Buurena, Armady. Jak zawsze w letnie dni w Amnesii na białej wyspie będą odbywały się słynne na całym świecie wtorki z Arminem oraz jego kolegami z Armady. Już od 30 czerwca przez 12 następnych tygodni do 15 września w każdy wtorek będziecie mogli bawić się w jednym miejscu z najlepszym DJ-em na świecie.
Poniżej przedstawiamy oficjalny line-up klubowych wtorków w Amnesii:

30.06: Markus Schulz & Jerome Isma-Ae
07.07: Armin van Buuren & Remy
14.07: A STATE OF TRANCE with Armin van Buuren & guests.
21.07: Armin van Buuren, Glenn Morrison
28.07: Armin van Buuren, Glenn Morrison
04.08: Armin van Buuren & Markus Schulz
11.08: Armin van Buuren * 8 HOUR SET *
18.08: Armin van Buuren & Jerome Isma-Ae
25.08: Armin van Buuren & Markus Schulz
01.09: Armin van Buuren & Blake Jarrell
08.09: Armin van Buuren, Remy & Blake Jarrell
15.09: Markus Schulz * 8 HOUR SET *

9 myśli w temacie “Wtorki w Amnezji z Arminem van Buurenem”

  1. Ja bym wolala tytul ” Piatki w Jaworze z Arminen Van Buurenem” albo Armada na Jaworze, 14 gorących nocy only Armin” xD. Skusilabym sie i bym poszla dla muzyki ale rowniez aby Armina na zywo zobaczyc. Ocenilabym czy na serio jest taki przystojny czy na zywo to juz inaczej 🙂 ;). A tak na serio to fajnie tam mają. Chcialabym tam byc ale za daleko i za drogo :(.

  2. Ja nie potrzebuje mieszkać na Ibizie. Cieszę się że mieszkam 50 km od Arminaa. : )
    Uwielbiam jego muzykę, po prostu nie ma nikogo lepszego od niego. Holandia niewątpliwie ma najlepszych na świecie DJ. Przykład, oczywiście van Buuren, Tiesto etc. Fajne nuty mają też chłopaki z Dash Berlin, uwielbiam słuchać Sharon den Adel ma piękny głos, i Jaren. Holendrzy są na pewno jednymi z lepszych artystów na świecie, jak dla mnie najlepszych.

Dodaj komentarz