Tour „Armin Only – Mirage”

Armin Only Mirage

Przygotujcie się na wielkie show, spektakl który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Przedstawiamy pierwsze informacje o nowej trasie „Armin Only” promującej czwarty studyjny album Armina Van Buurena zatytułowany „Mirage„.

Tak, to już pewne. 13 listopada 2010 w hali Jaarbeurs w Urtrechcie rozpocznie się nowa trasa „Armin Only – Mirage”. Tego dnia fani Armina Van Buurena będą świętować wydanie czwartego studyjnego albumu zatytułowanego „Mirage„. Będzie to pierwsze show z 15 które odbędą się na 5 różnych kontynentach.

Po dwóch momentalnie wyprzedanych imprezach w Rotterdamskim Ahoy, pierwsza impreza w Jaarbeurs odbyła się w 2008 roku, gdzie 20,000 klubowiczów bawiło się przy 9-godzinnym secie swojego idola. W imprezie udział wzięli także wokaliści, znani z albumu „Imagine” Sharon Den Adel, Jacqueline Govaert, Jennifer Rene czy Chris Jones. Wybrany 3 razy z rzędu najlepszym DJ’em świata powraca z drugą odsłoną swojej spektakularnej trasy.

Wraz ze swoją wytwórnią Armada Music wydaje swój czwarty autorski album „Mirage„, który ujrzy światło dzienne 13 września 2010 roku. Armin po raz kolejny zbombarduje światowe parkiety dźwiękami ze swojego nowego albumu. Małym przedsmakiem jest pierwszy singiel „Full Focus„, który został ekskluzywnie wydany o północy z 23 na 24 czerwca.

Alda Events – organizator „Armin Only – Mirage” tour zapewnia że będziemy mieli do czynienia z audiowizualnym spektaklem, z wieloma niespodziankami i występami artystów, którzy współpracowali z Arminem przy produkcji nowego albumu.

Armin Van Buuren:

Dla mnie „Mirage” jest wszystkim o euforii, którą odczuwam kiedy widzę tysiące ludzi bawiących się przy moich setach. To moja pasja i miłość do muzyki, którą chcę dzielić się z nimi wszystkimi. Jeśli jest ten unikalny kontakt z publicznością i czuję pozytywną energię która panuje w całej hali, za każdym razem daję z siebie 200%. To jest właśnie uczucie, które chcę przekazać na „Mirage”.

21 komentarzy do “Tour „Armin Only – Mirage””

  1. Pingback: gay dating

Dodaj komentarz