Archiwa tagu: timetable

A State of Trance 600 – Den Bosch (06.04.2013) [Timetable]

asot 600 den bosch

Poniżej przedstawiamy timetable finałowego przystanku „ekspedycji”, która odbędzie się w holenderskim mieście Den Bosch na arenie Brabanthallen już 6 kwietnia! Łącznie wystąpi ponad 30 artystów na 4 scenach! Transmisja audio & video będzie dostępna na http://live.astateoftrance.com/

Do usłyszenia!

MAIN STAGE

20:00 – 21:00 Armin van Buuren’s warm up set
21:00 – 22:15 Omnia
22:15 – 23:30 Andrew Rayel
23:30 – 00:45 Cosmic Gate
00:45 – 02:00 Armin van Buuren
02:00 – 03:15 Dash Berlin
03:15 – 04:30 Orjan Nilsen
04:30 – 05:45 Simon Patterson
05:45 – 07:00 Shogun

TURN THE WORLD INTO A DANCEFLOOR

21:00 – 22:15 Beat Service
22:15 – 23:30 Ummet Ozcan
23:30 – 00:45 Chris Schweizer
00:45 – 02:00 Heatbeat
02:00 – 03:15 Tenishia
03:15 – 04:30 Ben Gold
04:30 – 05:45 Solarstone
05:45 – 07:00 Mark Sherry

THE EXPEDITION

21:00 – 22:00 Rex Mundi
22:00 – 23:00 Juventa
23:00 – 00:00 Estiva
00:00 – 01:00 Craig Connely
01:00 – 02:00 Khomha
02:00 – 03:00 Faruk Sabanci
03:00 – 04:00 Fabio XB
04:00 – 05:00 Matt Davey
05:00 – 06:00 Sneijder

WHO’S AFRAID OF 138?!

21:00 – 22:15 James Daymond
22:15 – 23:30 Arctic Moon
23:30 – 00:45 Aly & Fila
00:45 – 02:00 John Askew
02:00 – 03:15 John O’Callaghan
03:15 – 04:30 Armin van Buuren
04:30 – 05:45 Bryan Kearney
05:45 – 07:00 Indecent Noise

A State of Trance 600 – New York (30.03.2013) [Timetable]

30 marca przyjdzie kolej na Nowy Jork. Huczne świętowanie będzie miało miejsce w Madison Square Garden! Transmisja audio & video na http://live.astateoftrance.com/

Timetable ASOT600 New York City (EDT – local New York time)

20.00 – 21.00 Alex M.O.R.P.H.
21.00 – 22.00 W&W
22.00 – 23.30 New World Punx (Ferry Corsten & Markus Schulz)
23.30 – 01.00 Armin van Buuren

Timetable ASOT600 New York City (CET– zmiana czasu na letni !) 31 March

01.00 – 02.00 Alex M.O.R.P.H.
02.00 – 03.00 W&W
03.00 – 04.30 New World Punx (Ferry Corsten & Markus Schulz)
04.30 – 06.00 Armin van Buuren

A State of Trance 600 – Guatemala City (27.03.2013) [Timetable]

27 marca The Expedition tour wyląduje w Gwatemali. Poniżej prezentujemy timetable tego wydarzenia. Brak transmisji live.

Timetable ASOT600 Guatemala City

16:00 Doors open
17:00 – 18:30 Eco
18:30 – 19:45 Jochen Miller
19:45 – 21:00 BT
21:00 – 22:15 Andy Moor
22:15 – 23:30 W&W
23:30 – 01:00 Dash Berlin
01:00 – 03:00 Armin van Buuren

CET (Central European Time) 28th March

23:00 Doors open
00:00 – 01:30 Eco
01:30 – 02:45 Jochen Miller
02:45 – 04:00 BT
04:00 – 05:15 Andy Moor
05:15 – 06:30 W&W
06:30 – 08:00 Dash Berlin
08:00 – 10:00 Armin van Buuren

A State of Trance 600 – Miami (24.03.2013) [Timetable]

Już jutro event w słonecznym Kuala Lumpur, a tymczasem został ogłoszony timetable imprezy, która odbędzie się w Miami w ramach Ultra Music Festival. Transmisja live.

ASOT600 Miami (EDT – local Miami time)

11:00 – 12.00 Armin’s warm-up set from studio
12:00 – 13:00 Tritonal
13:00 – 14:00 W&W
14:00 – 15:00 Cosmic Gate
15:00 – 16:00 ATB
16:00 – 17:00 Dash Berlin
17:00 – 18:00 Markus Schulz
18:00 – 19:30 Above & Beyond
19:30 – 21:00 Armin van Buuren
21:00 – 22:00 Ferry Corsten
22:00 – 23:00 Paul van Dyk

ASOT600 Miami (CET)

16:00 – 17.00 Armin’s warm-up set from studio
17:00 – 18:00 Tritonal
18:00 – 19:00 W&W
19:00 – 20:00 Cosmic Gate
20:00 – 21:00 ATB
21:00 – 22:00 Dash Berlin
22:00 – 23:00 Markus Schulz
23:00 – 00:30 Above & Beyond
00:30 – 02:00 Armin van Buuren
02:00 – 03:00 Ferry Corsten
03:00 – 04:00 Paul van Dyk

A State of Trance 600 – Beirut (09.03.2013) [Timetable]

http://www.astateoftrance.com/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/VI1jV.jpg

9 marca wielkie show w stolicy Libanu, Beirucie na arenie Forum de Beyrouth. Transmisja live, którą będzie można tradycyjnie śledzić na http://live.astateoftrance.com/
Poniżej timetable

Timetable Beirut

(EET – local Beirut time)

21:00 – 22:00 Armin van Buuren warm-up set
22:00 – 23:00 Antillas
23:00 – 00:15 Andrew Rayel
00:15 – 01:30 Dash Berlin
01:30 – 03:30 Armin van Buuren
03:30 – 04:45 John O’Callaghan
04:45 – 06:00 MaRLo

(CET – Central European Time)

20:00 – 21:00 Armin van Buuren warm-up set
21:00 – 22:00 Antillas
22:00 – 23:15 Andrew Rayel
23:15 – 00:30 Dash Berlin
00:30 – 02:30 Armin van Buuren
02:30 – 03:45 John O’Callaghan
03:45 – 05:00 MaRLo