Sylwetki artystów występujących na „A Day At The Park”

A Day At The Park

Drodzy Klubowicze!

Jak już zapewne się orientujecie 22 sierpnia 2009 na Polanie Harcerza na Malcie odbędzie się koncert Otwarcia Mistrzostw Świata w Wioślarstwie „A Day At The Park”, którego główną gwiazdą będzie najpopularniejszy DJ świata – Armin van Buuren! Na pewno większość z was z niecierpliwością czeka na ten niepowtarzalny występ będący jednocześnie drugim w historii spektakularnym połączeniem kultury klubowej ze sportowym duchem! Pierwszy tego typu występ odbył się w 2004 roku, kiedy to najbardziej rozpoznawalny DJ świata Tiesto miał zaszczyt rozpoczynać swoim setem Letnie Igrzyska Olimpijskie w Atenach.

To jednak nie koniec fantastycznych informacji o tym oryginalnym, a zarazem niezwykle ważnym dla Polski wydarzeniu! Agencja MSM Events może już oficjalnie potwierdzić, że oprócz uwielbianej przez klubowiczów głównej gwiazdy eventu będziemy mogli spędzić ten pozytywnie nakręcony dzień na Malcie przy elektryzujących rytmach serwowanych przez Jerome Isma–Ae, Matthew Dekay’a, Neevald’a, Andrew Sommers’a oraz DJ’a Charlie, który z pewnością poruszy tłumy gorącym warm up’em!


Jerome Isma-AeJerome Isma-Ae – urodził się w Monachium, od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Jego pierwszy utwór został wydany w roku 1994 w kultowym labelu techno Delirium i nosił tytuł „Under 100Hz”.
Do tej pory Jerome wydał ponad 100 własnych produkcji i remiksów, współpracując z wieloma znanymi artystami z całego świata. Jest również pierwszym Niemcem, który nagrywał dla amerykańskiego labela Stricly Rhythm.
W roku 2002 zremiskował „Push The Feeling On” Nightcrawlersów, który znalazł się na 1 pozycji w U.S. Billboard Dance Charts. Natomiast remiks dla JCAs „Someday” także odniósł olbrzymi sukces, będąc w 2004 roku najchętniej pobieranym utworem na platformie Beatport.
Kariera Jerome to ciągłe pasmo sukcesów. Nie inaczej było w roku 2007, kiedy jego nowe remiksy m.in. „Enjoy The Silence” były w TOP 20 na Beatporcie. Jego produkcje są wciąż promowane przez największych. Mowa o Arminie Van Buurenie, Tiesto, Markusie Schulzu czy Deep Dish.
W roku 2008 Jerome podpisał umowę z Armada Music i rozpoczął współpracę z Tomem Novym.

Matthew DekayMatthew Dekay – jest jednym z tych artystów, których nie sposób przyporządkować do konkretnego gatunku muzycznego. Jego utwory grane są zarówno przez takich artystów jak Sasha czy Deep Dish jak i Eric Murillo. Ta umiejętność płynnego poruszania się po różnych klimatach muzycznych wyróżnia go z pewnością spośród innych twórców muzyki tanecznej.
Muzyka proponowana przez Matthew jest zawsze o krok do przodu, pełna energii i co najważniejsze można się do niej tak łatwo bawić jak i słuchać.
Swoja popularność zawdzięcza takim utworom jak Rozgłos „Space Mountain Tablet”, „Behind Secret Borders”, „Higher Thoughts”, „If I Could Fly” oraz bootlegowi, Matthew Dekay vs Beastie Boys „Intergalactic”.

NeevaldNeevald – karierę jako DJ zaczął w Koninie pogrywając imprezy taneczne przesiąknięte muzyką house mniej więcej 9-10 lat temu. Od około 6-7 lat zajmuje się tylko i wyłącznie house’owymi brzmieniami, w których tak naprawdę upatruje sensu grania muzyki klubowej.
W 2005, 2006, 2007 i 2008 roku pojawiał się jako artysta podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć Wielkopolski. Grał również podczas ATB in Concert 1 & 2, a także na koncercie Armina van Buuren’a i Tiesto w Polsce. Pojawiał się także na polskich wydaniach Sensation White, Global Gathering i Godskitchen. Grał z najważniejszymi postaciami muzyki house i nie tylko, pojawiającymi się w naszym kraju. Coraz częściej pojawia się w klubach Wielkiej Brytanii i Irlandii. Każde wakacje spędza na Ibizie, gdzie czerpie motywację i wenę do działania. Jako pierwszy Polak wystąpił w Ibiza Global Radio, podczas audycji David’a Moreno.

Andrew SommersAndrew Sommers (Andrzej Kamiński aka Ando vel Andrew Sommers) – to postać dobrze znana wielu starszym bywalcom klubowym. Swoją kartę DJ’ską otworzył już ponad 16 lat temu, choć jego zamiłowanie do muzyki i pierwszego miksowania pojawiło się dużo, dużo wcześniej.
W 2005 roku wspólnie z DJ Turbo zapoczątkował bardzo znaną interaktywną audycję radiową RMI DJ’s InterClub. Prowadzący stworzyli także transowy duet na potrzeby imprezy RMI Trance Xplosion 2006, który wkrótce potem zaczął pojawiać się w klubach i na największych eventach w kraju (m.in. na ATB IN Concert, Sensation White Polska, RTX 06, 07 i 08 oraz wielu innych). Obecnie oprócz grania zajął się produkcją muzyczną – wraz z grupą przyjaciół tworząc projekt Second Mind. Grupa jak dotąd zasłynęła ze stworzenia oficialnego hymnu sylwestrowego eventu I LOVE NEW YEAR 2007 pt. „Beyond The Present”, oraz zmiksowania NEW YEAR POWER HOUR na potrzeby w/w eventu. Obecnie prowadzone są rozmowy dotyczące oficjalnego wydania ich nowego singla na rynku europejskim.


Barwne biografie ogłoszonych dziś artystów na pewno przybliżyły Wam niepowtarzalny klimat jakiego możecie spodziewać się podczas „A Day At The Park„. Jesteśmy pewni, że event ten na długo zapadnie w Waszej pamięci i sprawi, że od tego dnia również dyscyplina sportu jaką jest wioślarstwo będzie przywoływać po latach same pozytywne emocje!

Jak zapewne wszystkim Wam już wiadomo „A Day At The Park” będzie imprezą dzienną ściśle związaną z otwarciem Mistrzostw Świata w Wioślarstwie. W związku z tym koncert ten dostępny będzie nawet dla najmłodszych! Dla opiekunów z nieletnimi uczestnikami wydzielona zostanie specjalna strefa, w której bezpiecznie będą mogły bawić się dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Jest to niebywała okazja aby każdy, niezależnie od wieku, mógł obejrzeć Armina jako gospodarza mistrzostw a następnie wysłuchać jego minimum 2,5 h seta!

Wszystkie osoby niepełnoletnie (roczniki powyżej 91) wejdą na event tylko pod opieką prawnego opiekuna. W przypadku gdy opiekunem jest ktoś inny (osoba pełnoletnia) wymagana jest pisemna zgoda co najmniej jednego z prawnych opiekunów!

Dzieci do lat 7 mogą wejść na imprezę bezpłatnie, natomiast wszyscy którzy nie ukończyli 17 lat mogą nabyć bilet ulgowy w cenie 35 zł.
Cena biletu dla pozostałych uczestników wynosi 46 zł i dostępne są na FTB.pl

Ponad to informujemy, że wszystkie osoby niepełnoletnie wpuszczane będą osobnym wejściem, gdzie specjalnie przeszkoleni ludzi będą weryfikować czy każdy niepełnoletni wchodzi pod opieką prawnego opiekuna lub za jego zgodą.

Jeden komentarz do “Sylwetki artystów występujących na „A Day At The Park””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.