Sukces singla „In and Out of Love” i Armin Only DVD.

In and Out of Love

Osiągnięcie statusu najpopularniejszego DJ’a świata wg. DJ Maga przynosi ze sobą wiele pozytywnych profitów w postaci wzmożonego zainteresowania fanów nie tylko samą postacią DJ’a, ale także jego produkcjami. Tą regułę potwierdza fakt osiągnięcia w ostatnim czasie przez Armina van Buurena wielkiego sukcesu, otóż video jego drugiego singla „In and Out of Love” zostało obejrzane w ciągu pierwszych dwóch dni od daty premiery, aż 55000 poprzez stronę TMF.nl, zaś sam utwór będzie najczyściej grany w przyszły tygodniu na falach holenderskiego radia Slam FM, co zapewnia mu status Grand Slam.

Armin Only DVD

Wspaniałe wyniki przynosi również Armin Only DVD, które w zeszłym tygodniu zadebiutowało na 10 miejscu Dutch Music DVD Top 30, zaś teraz znajduje się na najwyższym miejscu tej listy.

Jeden komentarz do “Sukces singla „In and Out of Love” i Armin Only DVD.”

 1. Nic dziwnego ze będzie grany w radiu bo w radiu lubią komercje takie jak to.
  Moim zdaniem żądny dj nie powinien się w ten sposób reklamować, ponieważ prawdziwa muzyka taneczna jak np. Trance, Progressive itd.
  powinna być usłyszana przez ludzi tylko w clubach i na różnych Eventach.
  Większość dj, którzy robią clipy ale nie wszyscy to są zwykłymi gwiazdami i mają zwłaszcza osobie mini manie jaki jest dobry itd oraz Armin Van Buuren pamiętam, że kiedyś miał o wiele lepsze kawałki niż teraz bo może nie myślał w ten sposób.Teraz wpadł komercje jak wielu dj na świecie.Miejmy nadzieje ze się to zmieni 🙂
  Mam nadzieje ze w tym roku nie będzie najlepszym dj bo zacznie wtedy bedzie lepiej.Jak zostanie to jeszcze gorzej będzie a to będzie tylko zwykłą gwiazdeczka który myśli ze jest najlepszy 🙂 Jest na pewno wielu dj chociażby od niego i mają lepsze produkcje np . Deadmau5
  Mogę jeszcze ująć niestety ze Armin jest przereklamowany 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.