Special Event, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 3]

No i jesteśmy już po kolejnej audycji MSM on Air, podczas której Paweł z MSM Events poinformował, iż impreza dzienna na której Armin będzie główną gwiazdą (ale nie jedyną jak już informowaliśmy) będzie trwała od 12:00 do 23:00 oczywiście na poznańskiej Malcie. Co do fanów jak powiadomił nas Paweł podczas audycji, MSM stara się znaleźć większą sale/klub, który by pomieścił więcej niż 1.500 tysiąca osób. Kolejna sprawa, która została poruszona dotyczy biletów. Otóż pojawią się również bilety pakietowe na dzienną i nocną imprezę, a także osobne tylko na dzień. Special Event nosić ma nazwę SUMMER MUSIC PARK, ale jest to tylko na razie robocza nazwa, która jeszcze może ulec zmianie. Na więcej wiadomości musimy trochę poczekać, gdyż jeszcze przed nami sporo czasu, oczywiście wszelkie nowe informacje pojawia się na naszej stronie.

72 komentarze do “Special Event, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 3]”

  1. Bardzo dobrze, imprezy takie to raczej sa z pełnoletnimi osobami, bo zapewne jest tam alkohol a jak wiadomo 15 latki nie mogą pić alkoholu a poza tym kto by chciał sie bawić z pijanymi 14,15 i 16- latkami. Może pojade ale mam nadzieje ze sie nie rozczaruje. Najgłupszy pomysł to jest że Armin bedzie w dzień 😐 najgorzej.

  2. gocha czy ty myślisz, że każdy 15-sto latek musisz się napić alkoholu, żeby dobrze się bawić ? Jeśli tak to głupio myślisz i lepiej nie myśl ! Pijani to tam będą jeśli już dorośli, nie każdy normalny młody człowiek lubi alkohol ! Denerwuje mnie takie ignoranckie zachowanie ! Wszyscy myślą, że tylko o alkohol w takich imprezach chodzi ! Zastanówcie się ludzie zanim napiszecie takie głupoty ! Tylko potraficie narzekać, a bawić się pewnie sami nie umiecie jakichś używek, albo czegoś takiego a na młodych narzekacie ! Popatrzcie sami an siebie ! Ja np. alkoholu nie piję i bawię się dobrze bez niego ! Nie każdy do dobrej zabawy potrzebuje „dopalaczy” ! Uważasz się za dorosłą bo masz więcej niż 18 lat ? Twoje zachowanie świadczy tylko o tym, że nie dorosłaś jeszcze do końca ! Sama się zastanów co wygadujesz , bo są to bzdury o pijanych nastolatkach ! Najczęściej pijani są właśnie dorośli !

Dodaj komentarz