Rusza sprzedaż biletów na Armin Only w Poznaniu. [MSM Events – News]

Armin Only w Poznaniu

Jesień w Poznaniu na pewno będzie bardzo klubowa 🙂 Noc Andrzejkową czyli 29 listopada będziemy się bawić razem z Arminem na Armin Only w Poznaniu w Hali Arena!

Dla wszystkich fanów talentu Armina Van Buurena obecność na tym evencie jest obowiązkowa. Ci, którzy jeszcze nie wiedzą jak wygląda taka impreza zachęcamy do zakupu DVD, które ukazało się w sklepach w zeszłym miesiącu. Będziecie mogli się przekonać, że Armin Only trzeba zobaczyć na żywo!!!
Agencja MSM Events zaprasza po raz pierwszy na event, na którym Armin Van Buuren będzie jedyną gwiazdą całego show. Możemy spodziewać się niezwykłego muzycznego wydarzenia, urozmaiconego wokalami wyjątkowych solistek i solistów, pokazami świetlnymi i pirotechnicznymi.
Możemy liczyć również na nowości muzyczne, które będziemy mogli usłyszeć jako jedni z pierwszych!
Już od 8 września możecie zacząć kupować bilety!!! To będzie promocyjna pula biletów – 1500 sztuk.
Sprzedaż na ftb.pl
Ceny biletów: 99 PLN

8 myśli w temacie “Rusza sprzedaż biletów na Armin Only w Poznaniu. [MSM Events – News]”

  1. Moim zdaniem bylo wszystko ok, tylko trzeba było miec wczesniej uzupełnione na profilu ftb dane wraz z adresem. Wtedy kiedy tylko skonczyl sie czas odliczania wystarczylo kliknac zamawiam. Dwaj znajomi zrobili tak samo i im tez sie udalo. Po prostu duze zainteresowanie bylo a biletow niewiele…

Dodaj komentarz