Redakcja ArminVanBuuren.org wspiera akcje portalu ftb.pl

W ciągu całego swojego życia ludzie odczuwają wiele radości, są to chwile związane z narodzinami dziecka, zawarciem związku małżeńskiego, czy chociażby dla fana muzyki trance, uczestniczenie w evencie swojego ulubionego DJ-a. Jednak życie nie składa się z samych radości. Otóż jedna z klubowiczek portalu www.ftb.pl, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, właśnie jej synek, Rafałek Szymczak jest dzieckiem autystycznym i traci słuch, a rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Pomóc może każdy, przeznaczając na ten cel 1% podatku. Ten 1% może dać Rafałkowi tak wiele, to dzięki Waszej pomocy będzie mógł poznawać świat, nowych ludzi, a może i w przyszłości słuchać muzyki klubowej.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego

KRS 0000037904
www.dzieciom.pl

Możecie także pomóc kierując dowolnej wysokości wpłaty na konto fundacji.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem „Darowizna na rzecz Rafała Szymczaka„.

To jest chwila w której społeczność klubowa jest wystawiona na próbę swojej więzi. Miejmy nadzieję że tą próbę zdamy pozytywnie, poprzez pomoc temu chłopczykowi.

Do akcji przyłączyła się już agencja MSM Events oraz wydawnictwo ProLogic Music. ProLogic ufundowało 5 najnowszych płyt Armina. Dzięki agencji MSM Events, Armin van Buuren w najbliższą sobotę podczas imprezy Armin Only w Holandii złoży na nich swój autograf, a także na 10 egzemplarzach pierwszego numeru DJ Maga. W przyszłym tygodniu uruchomiona zostanie specjalna aukcja, na której będzie można wylicytować te przedmioty. Dodatkowo wszyscy zwycięzcy aukcji otrzymają od agencji MSM Events bilety na polską edycję Armin Only, o której więcej informacji już niebawem.
Jeszcze raz dziękujemy w imieniu Rafałka.

Dodaj komentarz