Dwa miesiące temu Armin van Buuren wydał swój czwarty album pt. Mirage, którego produkcja zajęła około 2 lat. Po każdej premierze autorskiego albumu van Buuren wraz z wieloma firmami organizuje wielkie show o nazwie Armin Only. Podczas swojego 9-cio godzinnego seta wraz zaproszonymi przez siebie artystami prezentuje utwory nie tylko ze swoich albumów ale również przedstawia całą paletę zmiksowanych ze sobą produkcji trance i progressive trance. Już za 2 dni w Utrechcie odbędzie się wielka premia Armin Only Mirage World Tour, na którą bilety zostały wyprzedane wiele tygodni temu. W związku tym wielkim wydarzeniem muzycznym przedstawiamy najbardziej przydatne informacje, dla tych którzy będą uczestniczyć w nim osobiście jak i za pomocą internetu.

Podróż

Dla podróżujących koleją w dniach 13-14 listopada z powodu prac inżynierskich nie będzie możliwe podróżowanie pomiędzy miejscowościami Den Bosch – Utrecht, możliwa za to będzie podróż pociągiem z Eindhoven przez Den Bosch i Tiel. Na tej trasie należy spodziewać się dłuższej podroży o 1 h, zaś przewidzianych będzie więcej połączeń. Na powyższych trasach będzie jeździł również specjalny Armin Only Bus, który będzie zabierał imprezowiczów. Więcej informacji nt. kursowania busu znajdziecie tutaj. W celu wygodnego zaplanowania podróży Armin van Buuren na swojej stronie umieścił wyszukiwarkę połączeń. Link znajduje się tutaj.

Przepisy obowiązujące podczas imprezy

Aby uczestniczyć w Armin Only Mirage, należy mieć ukończone 18 lat, w razie wątpliwość ochrona może poprosić o wylegitymowanie. Można wnosić zwykłe aparaty cyfrowe, wnoszenie pół-profesjonalnych i profesjonalnych aparatów dozwolone jest po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. Na imprezie środkiem płatniczym są żetony o równowartości €2.50, które można nabyć w wyznaczonych miejscach za gotówkę lub za pomocą kart płatniczych. Żetony pod koniec imprezy nie będą podlegały zwrotowi. Napoje, jedzenie i gadżety będą znajdowały się w wyznaczonych miejscach. Osoby, które znajdą się wewnątrz hali nie będą mogły wyjść i ponownie wejść na teren imprezy (nawet w przypadku, gdy zapomnimy wziąć kurki).

Przepisy dla palących

Palenie zabronione jest w miejscach publicznych w Holandii, dlatego w hali Jaarbeurs, będą wydzielone specjalne pomieszczenia dla palących. Dozwolone jest palenie tylko papierosów (zakaz palenia marihuany).

Narkotyki

Zakaz wnoszenia narkotyków zarówno twardych jak i miękkich, osoby u których zostaną znalezione narkotyki będą zatrzymane przez policję, co równoznaczne jest z brakiem możliwości udziału w imprezie.

Koszty

Szafki na ubrania (mała – 2-3 kurtki) – € 11,00 (w tym 5 € depozytu), (duża – 3-4 kurtki) – € 12,50 (w tym 5 € kaucji).
W przypadku przedmiotów, które nie zmieszczą się w szafkach pobierana będzie oplata w wysokości € 5,00.

Parking – € 12,00 płatne gotówką

Transmisja

TV – TV BNN Ned 3 23.55 – 03.15
Radio – Radio538 00.00 – 04.00