Nowa odsłona Armin Only [Armin Only Imagine] – 19.04.2008 koncert

Armin Only Imagine

Na strone www.arminvanbuuren.com pojawiły się kolejne informacje na temat kultowej imprezy „Armin Only„. Nastąpiły pewne zmiany, pierwszą z nich jest zmiana nazwy, a mianowicie event ten będzie przedstawiany jako „Armin Only Imagine”, kolejną ciekawostką jest to, że w związku z dużym zainteresowaniem imprezą odbędzie się ona w . Miasto to wyposażone jest w hale, która może pomieścić znacznie więcej ludzi, w porównaniu do hali w Rotterdamie, gdzie odbyły się poprzednie imprezy z cyklu „Armin Only„. Armin van Buuren uzasadnia w ten sposób wybór miasta Utrecht na miejsce tego spektakularnego wydarzenia:

Dzięki czytelnikom magazynu DJ Mag zostałem wybrany DJ-em numer 1, w związku z tym chciałbym wszystkim podziękować, dlatego też zdecydowałem się na stworzenie jeszcze większej, lepszej imprezy. Podczas tego występu wszystko jak kawałki układanki złoży sie w całość która poruszy Waszą wyobraźnię.

Tematem przewodnim przyszłorocznej edycji „Armin Only” będzie jak sama nazwa wskazuje, ludzka wyobraźnia, wówczas to Armin zagra 9-cio godzinnego seta. Dodatkową niespodzianką dla Fanów tego holenderskiego artysty będzie to, że w dniu koncertu trafi do sklepów jego nowy album.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 15 grudnia.
Zamawiać można poprzez strony www.arminonly.com i www.easyticket.nl. Cena biletów to 41 euro plus koszty przesyłki.

O kolejnych informacjach nt. koncertu będziemy Was informować na bieżąco.

2 komentarze do “Nowa odsłona Armin Only [Armin Only Imagine] – 19.04.2008 koncert”

Dodaj komentarz