asot 650 anthem contest

Choć do celebracji ASOT 650 pozostały jeszcze 23 tygodnie, to już dzisiaj możemy się pochwalić pierwszymi szczegółami na temat, tego niezwykłego cyklu imprez. Dziś podczas swojej audycji, Armin van Buuren, ogłosił konkurs, na hymn A State of Trance 650! Każdy może wziąć w nim udział, nie ma żadnych ograniczeń. W 2014 roku wypadają 13 urodziny audycji ASOT, które hucznie będziemy obchodzić z okazji 650-ego odcinka.

Co tydzień, ponad 20 milionów słuchaczy na całym świecie łączy się w jednym miejscu, aby móc posłuchać kolejnego epizodu, ulubionego radio show. Coroczny world tour, jednoczy ze sobą ludzi z całego świata, aby móc podzielić się pasją do muzyki. Po „Invasion” i „The Expedition” przyszedł czas na kolejny hymn. Czterech dobrze znanych producentów wysłało już swoje propozycje utworów, ale znajduje się jeszcze jedno miejsce dla nowego talentu sceny EDM.

Do 27 września można wysyłać swoje produkcje, pamiętając, aby w tytule wiadomości zamieścić 'ASOT650 anthem contest!’ Następnie słuchacze show wybiorą utwór, który ostatecznie posłuży za motyw przewodni eventów z okazji ASOT 650! Powodzenia!

Odwiedź stronę http://www.astateoftrance.com/anthem650/, aby uzyskać więcej informacji!

Uwaga: Jeśli zamierzasz wysłać swój track za pośrednictwem platformy Soundcloud, pamiętaj, żeby użyć grafiki z logiem ASOT 650 Anthem Contest!