Konferencja prasowa z udziałem Armina van Buurena w Habana Club & Restaurant – relacja & galeria

Pierwszym punktem wizyty redakcji wortalu ArminVanBuuren.org w Poznaniu, była konferencja prasowa z udziałem Armina van Buurena, która odbyła się o godzinie 11:00 w sobotę (29.11). Na miejsce spotkania z najpopularniejszym DJ’em świata wg. DJ Mag’a wybrano Habana Club & Restaurant, gdzie dzień wcześniej odbyło się Pre-Party. Dodatkowa ciekawostką jest to, że Armin dał się namówić na 2-godzinny występ podczas tej dobroczynnej imprezy. Powróćmy jednak do konferencji. Do Habany dotarliśmy około godziny 10:50, gdzie przed wejściem czekało już kilku dziennikarzy. Do środka wpuszczono nas po dosłownie 3 minutach. Oczekiwanie na Armina umilono nam pokazem filmu Armin Only Imagine, który został nakręcony podczas imprezy w Utrechcie. Demonstracja filmu przeciągnęła się do godziny 11:30 z powodu problemów z dojazdem van Buurena na miejsce konferencji.

Armin van Buuren
Kliknij by powiększyć

Około 11:35 nagle większość z dziennikarzy obejrzała się za siebie, po to by w wejściu do Habany zobaczyć gwiazdę wieczornego show. DJ’owi temu towarzyszył Allan Hardenberg, który reprezentował współorganizatora, czyli firmę Alda Events, oraz Paweł Szlanga z MSM Events. Konferencję całą prowadziła Ania, również z MSM.

Armin van Buuren
Kliknij by powiększyć

Na początku dziennikarze zbombardowali Armina, Allana, Pawła i Anię serią zdjęć. Po tej krótkiej sesji, zaczęły padać pierwsze pytania na temat piątkowej imprezy charytatywnej, która oczywiście podobała się Arminowi, jak sam powiedział:

Impreza była niesamowita, miałem okazję zobaczyć całą ekipę która współpracuję przy tworzeniu show.
Armin van Buuren
Kliknij by powiększyć

Ogólnie rzecz ujmując, Polska jest dla niego jednym z ulubionych państw z kilku powodów do których nawiązał w odpowiedzi na jedno z pytań:

Patrząc na odwiedziny moich stron, czy listy słuchaczy audycji mniemam, że najwięcej reakcji jest właśnie ze strony polskich fanów, dostaję od Was bardzo dużo maili, dlatego jestem tak podekscytowany tym, że Armin Only odbędzie się właśnie w Polsce. Chciałbym przekazać przy tej okazji wiadomość dla wszystkich polskich fanów, THANK YOU!
Armin van Buuren
Kliknij by powiększyć

Również i mi się udało zadać pytanie, odnośnie niespodzianki jakie Armin szykuję na dzisiejszy event. Jak sam powiedział:

Duża część tego show została przywieziona prosto z Utrechtu, lecz większość piosenek będzie inna, można również zauważyć rozwój tego show, a także artystów w nim występujących, chodzi mi tutaj np. o Chris’a Jones’a, który trochę obawiał się śpiewu na żywo, a dzisiaj wszyscy artyści śpiewają na żywo, będzie kilka nowych utworów mojego brata Ellera, będzie ekskluzywny utwór Jennifer Rene, który nie był nigdzie grany.

Więcej informacji nie chciał zdradzić.

Armin van Buuren
Kliknij by powiększyć

Ważną informacją przekazaną podczas tej konferencji było to, że event Armin Only, który odbędzie się 31 grudnia tego roku w Los Angeles, będzie ostatnim. Następna edycja będzie miała miejsce przy okazji premiery nowej płyty, czyli koło roku 2010. Armin zadeklarował również, że zmniejszy ilość swoich koncertów na rzecz bardziej wytężonej pracy w studio nagraniowym.


Konferencja zakończyła się koło godziny 13:10, po czym van Buuren pojechał na próbę.
Pewnie się zastanawiacie jakie były inne pytania zadane gwieździe andrzejkowej nocy w Poznaniu?

Otóż mamy dla Was niespodziankę. Redaktor Marcin nagrał całą konferencję.
Postaramy się zamieścić zapis jeszcze w tym tygodniu.

Ps. A jutro relacja z eventu! Serdecznie zapraszamy!

2 komentarze do “Konferencja prasowa z udziałem Armina van Buurena w Habana Club & Restaurant – relacja & galeria”

Dodaj komentarz