Konferencja prasowa z udziałem Armina van Buurena w Habana Club & Restaurant cz. 1 – video

6 komentarzy do “Konferencja prasowa z udziałem Armina van Buurena w Habana Club & Restaurant cz. 1 – video”

  1. jestem w polowie tej nudy :p ale moge powiedziec ze po pierwsze Armin czuje sie wyobcowany… nie wiedza o co pytac hehe a po drugie tlumaczenie angielskiego wtf? nie potrzebne zupelnie w „cywilizowanym” kraju jakim niby jest polska 😀 domyslalm sie tylko co on pomyslal 😀 no coz, nie zobacze go na armin only koncercie w przyszlym roku 🙁 chyba ze ktos duzo zaplaci za #1dj 😀 (albo pojade za granice :D)

  2. tranceaddiction zgadzam się. Wydaję mi się, że prasa poszła na ten wywiad w ogóle się nie przygotowując.. Straszne… Wywiad powinni robić fani a nie prasa, która nie ma zielonego pojęcia o nim, jego muzyce, dlatego nie wiedzieli o co pytać, mam nadzieję, że w ogóle wiedzieli kto to jest ;>

    I LOVE ARMIN!!! 😀

  3. Rany czy mentalność Polaka polega tylko na marudzeniu? Dostaliście możliwość zobaczenia wywiadu i narzekacie, że to , że tamto. W tym kraju nie każdy spika po angielsku. Faktycznie razi to w oczyska, ale taka jest rzeczywistość.
    Ja w swoim imieniu dziękuję & can’t w8 next part. In the bit guys ;D

  4. Armin nie zwraca uwagi na takie pierdoły jak znajomość języka angielskiego. Jest tak samo życzliwy dla kogoś, kto opanował ten język w stopniu podstawowym i dla kogoś kto jest magistrem filologii angielskiej, bo po 1 najważniejsza jest dla niego muzyka trance i to czy ją kochasz a po 2 sam nie jest Anglikiem i zdarza mu się walnąć byka rodem podstawówki i nikt z tego powodu nie płacze. Poza tym tak jak powiedział Paweł. Jak można marudzić? Zamiast się cieszyć, że jest taka możliwość oglądnięcia jak tam było to tylko potraficie narzekać…. Marcin pokłony dla Ciebie za to video!

Dodaj komentarz