Inauguracja Armin Only „Mirage” – bilety już wyprzedano!

Armin Only Mirage

Wyprzedano już bilety na Armin Only „Mirage”, który odbędzie się 13 listopada 2010 roku w Utrechcie w Holandii.

Niepowtarzalne show w wykonaniu Armina van Buurena skupi się w Jaarbeurs w Utrechcie 15.000 miłośników artysty i muzyki trance będzie zarazem początkiem spektakularnego światowego tour, z którym przemierzy pięć kontynentów. W ponad 15 krajach, gdzie zagości Armin Only „Mirage„.
Armin van Buuren przybliży fanom swój najnowszy album, który wpisuje się doskonale w jego ideę wychodzenia poza ramy własnego stylu. Brak popadania w rutynę oraz indywidualne podejście do prezentowania własnej twórczości przez DJ nr 1 na świecie są gwarancją, że każdy z Armin Only „Mirage” będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników.

Dla szczęśliwych posiadaczy biletu na inaugurację Armin Only „Mirage”, planujących już podróż do Utrechtu i przemieszczanie się po Holandii polecamy stronę www.eventtravel.nl, która informuje o odjazdach busów do Utrechtu z 150 różnych lokalizacji w Holandii.

Organizator ALDA Events przestrzega przed kupowaniem biletów z niesprawdzonych źródeł, gdyż w tym przypadku autentyczność biletu nie jest gwarantowana.

2 komentarze do “Inauguracja Armin Only „Mirage” – bilety już wyprzedano!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.