Going Wrong, aktualizacja.

Armin van Buuren Going Wrong

Wczoraj na swojej stronie, Armin van Buuren umieścił kolejne informacje nt. singla „Going Wrong„. Poniżej prezentujemy krótką wypowiedź Armina na ten temat :

„Witam wszystkich,
Czas na małą aktualizacje na mojej stronie. Właśnie wróciłem do Holandii z tournee po Ameryce Południowej, Kanadzie, Miami gdzie byłem w zeszłą sobotę, Grałem tam podczas niesamowitej nocy Armady. Chciałbym podziękować wszystkim którzy zjawili sie na tym koncercie, bawiłem sie świetnie przy każdym utworze.

Wspaniałe wiadomości: pierwszy singiel z mojego albumu „Imagine”, „Going wrong” którego zrobiłem z DJ Shah’em i Chrisem Jones’em właśnie wyszedł dzisiaj. Możesz go kupić na stronie www.dance-tunes.com Wystarczy że klikniesz w ten link a będziesz mógł nabyć ten singiel.

Do uświetnienia tego, Armada Music zorganizowała niesamowity konkurs: kup singiel „Going wrong” i wyślij potwierdzenie zakupu na adres win[at]armadamusic.com. Po wysalaniu pokwitowania będziesz miał szanse do wygrania ostatnich biletów na moje 9-cio godzinne show “Armin Only: Imagine”.

Konkurs skończy sie 7 kwietnia więc nie przegap szansy wygrania biletów. Zostało zaledwie trzy tygodnie do premiery płyty „Imagine” i czasu jest coraz mniej i mniej. Oficjalna sprzedaż albumu odbędzie się podczas eventu Armin Only: Imagine”, zaś przedsprzedaż albumu startuje na stronie www.freerecordshop.com.

Więcej informacji wkrótce!!!

Pozdrawiam,
Armin”

Jeden komentarz do “Going Wrong, aktualizacja.”

Dodaj komentarz