Dzień W Parku, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 9]

Dzień w Parku

Dzień w Parku i Armin van Buuren!!

Jak zapewne wszyscy już wiedzą 22 sierpnia na poznańskim Torze Regatowym Malta na Polanie Harcerza w Poznaniu wystąpi dla Was Armin van Buuren, który tym samym będzie otwierał Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie. Agencja MSM Events wraz z Komitetem Organizacyjnym Mistrzostw Świata w Wioślarstwie oraz ALDA Events postanowiły zmienić nazwę koncertu otwarcia z „A day at the park’’ na „Dzień w Parku”! W ten sposób organizator pragnie podkreślić polskość imprezy i tym samym promować język polski wśród zagranicznych uczestników Mistrzostw. Impreza tak wysokiej rangi ogólnoświatowej, ze względu na swoją lokalizację powinna podkreślać walory kulturowe danego państwa, tak jak np. podczas zeszłorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie nazwa „Pekin” promowana była w rodzimym języku nazwą „Beijing”. Co więcej, organizatorowi zależy również na ogólnoświatowej promocji miasta Poznań. Zmiana nazwy z pewnością spotka się z dużą aprobatą polskich Klubowiczów.

Jednocześnie informujemy wszystkich którzy zakupili już bilety z logiem i nazwą „ A day At the Park”, że zachowują one swoją ważność!

Pomimo zmiany nazwy, „Dzień w Parku” nadal będzie imprezą dzienną w godzinach od 13.00 do 23.00, która odbędzie się 22 sierpnia 2009 roku na terenie Toru Regatowego Malta (Polana Harcerzy) w Poznaniu. Z pewnością będzie niezwykłą niespodzianką fakt, że oprócz samego występu, Armin będzie brał czynny udział w ceremonii otwarcia – włączając w to prezentację drużyn z różnych krajów. Będzie to zapewne jedyna w swoim rodzaju okazja dla fanów muzyki klubowej, jak również dla wszystkich ludzi interesujących się sportem by usłyszeć Armina- dja numer 1 na świecie. Jednocześnie Agencja MSM Events informuje, że będzie to jedyny jego występ w 2009 roku w Polsce.

Line-up:
• Armin van Buuren (ok. 2,5h set)
• Jerome Isma-Ae
• Matthew Dekay
• Neevald
• Andrew Sommers
• Maxx
• Charlie

BILETY
Dzieci do lat 7 mogą wejść na imprezę bezpłatnie, natomiast wszyscy którzy nie ukończyli 18 lat mogą nabyć bilet ulgowy w cenie 35 zł. Cena biletu dla pozostałych uczestników wynosi 46 zł. Bilety dostępne na ftb.pl oraz w stałych punktach sprzedaży. Uwaga! Od 22 lipca zmiana cen biletów, na dzień dzisiejszy cena biletu jest nie znana!
Stałe punkty sprzedaży biletów:
CIM ul. Ratajczaka 44
ROCKLONG LUCK ul. Półwiejska 20
DJ PRO ul. Sienkiewicza 20
Recepcja Malta Ski na Torze Regatowym Malta

Dodaj komentarz