Dzień W Parku, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 10]

Odkąd Armin van Buuren został oficjalnie ogłoszony DJ’em numer jeden na świecie przez prestiżowy magazyn DJ Mag jego popularność wzrosła niemal z dnia na dzień. Ujmująca twarz artysty stała się rozpoznawalną niemal we wszystkich krajach świata, będąc tym samym uważanym za jedną z najbardziej sympatycznych gwiazd obracających się w coraz to bardziej popularnym nurcie muzycznym jakim jest trance.

Terminarz występów Amina jest bardzo napięty. Wystąpi on miedzy innymi na: Global Gathering UK – Stratford Upon Avon, Star Beach – Recte Greece, Pacha- La Pineda Spain, BCM- Mallorca, Barcelona Summer Festiwal- Barcelona, Amnesia- Ibiza (solo set) . Przed samym przyjazdem do Polski Armin wystąpi miedzy innymi na Cavo Paradiso – Mykonos (19.08), Monte Capute – Limassol (20.08), Kazantip Festiwal- Popovka Beach (21.08).
Jak widać po intensywnej trasie jest to również najbardziej zapracowany Dj świata. Sprawdzone źródła donoszą, że prawdopodobnie efektem tak licznych występów w 2009 roku opóźni się premiera najnowszego albumu artysty zaplanowana pierwotnie na początek przyszłego roku. .

Niezwykle ważnym dla świata muzyki jak i sportu jest fakt, że tegoroczny polski występ Armina jest drugim w historii, niebanalnym połączeniem muzyki klubowej z międzynarodową imprezą sportową. Pierwszym tak spektakularnym wydarzeniem był występ jednego z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów świata – Tiesto, podczas Ceremonii Otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku, który został uwieńczony gromkimi brawami publiczności, a także uznaniem ze strony krytyków z całego świata.
W tym roku to właśnie Armin van Buuren będzie brał czynny udział w ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Wioślarstwie – włączając w to prezentację drużyn z różnych krajów. Ceremonia będzie miała miejsce podczas imprezy plenerowej „Dzień w parku”, która rozpocznie się już o godzinie 13.00 22 sierpnia.

BILETY
Dzieci do lat 7 mogą wejść na imprezę bezpłatnie, natomiast wszyscy którzy nie ukończyli 18 lat mogą nabyć bilet ulgowy w cenie 35 zł. Cena biletu dla pozostałych uczestników wynosi 46 zł. Bilety dostępne na ftb.pl oraz w stałych punktach sprzedaży.
Uwaga! Od 23 lipca bilet standardowy w cenie 49 zł, ulgowy 38 zł.

Stałe punkty sprzedaży biletów:
CIM ul. Ratajczaka 44
ROCKLONG LUCK ul. Półwiejska 20
DJ PRO ul. Sienkiewicza 20
Recepcja MALTA SKI Poznań przy stoku narciarskim.

2 komentarze do “Dzień W Parku, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 10]”

Dodaj komentarz