Czy chciałbyś/ałabyś by polskie stacje radiowe transmitowały audycję A State of Trance? – sonda, wyniki

Dokładny miesiąc temu sporządziliśmy sondę w której pytaliśmy się Was:
Czy chciałbyś/ałabyś by polskie stacje radiowe transmitowały audycję A State of Trance? Wyniki tej sondy przedstawiają się następująco:

Wszystkich głosów: 222Sonda dodana: 12:30, Friday, 15 February, 2008

Nasza redakcja nie spodziewała sie aż tak dużej ilości pozytywnych głosów, co dało nam motywacje do działania w tej sprawie. Ankieta nie tylko została sporządzona w celu poznania Waszego zdania na ten temat, lecz także była podstawą do przedsięwzięcia działań, na celu których było namówienie pewnych stacji do transmisji audycji A State of Trance w Polsce. Postanowiliśmy podjąć te działania, ponieważ dużo ludzi w Polsce nie ma internetu w domu, przez co nie mogą słuchać najnowszych produkcji trance-owych Armina van Buurena i jego zaprzyjaźnionych DJ-i. Dokładnie 2 miesiące temu nasza redakcja zaczęła pisać do największych radii w Polsce (bodajże naspaliśmy do 5). Rezultatem naszych starań było poważne zainteresowanie się tą audycja jednego z radii, pozostała czwórka nawet nie odpisała na nasze liczne e-maile, co uważam za nieprofesjonalne zachowanie. Narazie trwają rozmowy w sprawie kupna praw audycji radiowej i być może już niebawem usłyszycie pierwsze dźwięki ASOT-a, właśnie w swoich radiach, czy to w pracy, w samochodzie, czy też w domu.
Jeśli by się nie udało „załatwić” tej transmisji teraz, to sądzę, iż to i tak jest nieuniknione, ponieważ w Polsce uwidacznia sie coraz to głębsze zainteresowanie muzyką trance co widać na imprezach tego typu, a także podczas audycji ASOT-a, gdzie co dwa tygodnie można usłyszeć pozdrowienia od Polaków.

Dzisiaj na łamach naszej strony umieszczamy nową sondę, a pytamy Was w niej:

Czy byłeś/aś na koncercie Armina van Buurena?
Pokaż wyniki sondy

Zapraszamy do licznego głosowania.

6 komentarzy do “Czy chciałbyś/ałabyś by polskie stacje radiowe transmitowały audycję A State of Trance? – sonda, wyniki”

Dodaj komentarz