Armin van Buuren w swojej własnej grze

Nintendo WiiWiadomo nie od dzisiaj, że Armin van Buuren jest wielkim fanem gier komputerowych. Jego zamiłowanie przerodziło się w ostatnim czasie we współpracę z Foreign Media Games. Owocem ich wspólnych działań została gra na konsole Nintendo Wii o nazwie „ARMIN VAN BUUREN – IN THE MIX„. Głównym tematem tej gry jest wcielenie się w rolę DJ’a i występy oraz miksowanie muzyki przed wirtualną publicznością. Gra dodatkowo będzie posiadała wiele utworów nie tylko van Buurena, ale również innych gwiazd muzyki elektronicznej. W jej interfejs wbudowane będą różnorakie efekty oraz loopy. Dodatkową zachęta do kupna „ARMIN VAN BUUREN – IN THE MIX” jest fakt przygotowania przez DJ’a kilku niespodzianek dla graczy.

Jak sam Armin twierdzi:

Jestem ogromnym maniakiem komputerowym i oczywiście muzycznym fanatykiem. Technologia miksowania muzyki znaczenie poprawiała się na przełomie kilku ostatnich lat. Możesz zrobić o wiele więcej z utworami, różnymi efektami, co daje jeszcze większą zabawę w hipnotyzowaniu Twojej publiczności, zabierz ich w muzyczną podróż. Teraz możesz odkryć jak fajne jest miksowanie własnej muzyki w swoim pokoju. Ta gra ukazuje jaką pracę wykonuje jako DJ, ale Ty możesz wypracować sobie swój styl. Doskonal umiejętności i obudź w swoich znajomych i rodzinie totalne szaleństwo na punkcie Dance i Trance.

ARMIN VAN BUUREN – IN THE MIX” pojawi się na rynku międzynarodowym jeszcze tej jesieni. Na temat produkcji gry wypowiedział się dyrektor Foreign Media GamesMichel van Elmpt:

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako holenderski wydawca, udało nam się podjąć tak fantastyczną współpracę z jedną z największych ikon muzyki naszych czasów.

7 komentarzy do “Armin van Buuren w swojej własnej grze”

  1. Aha. No to może przekonam do trance swoich dziadków i pradziadków? Armin, Armin… Zachowujesz się jak mały chłopiec, który myśli, że zbawi świat. Dziecięcy zapał jak zawsze na plus, ale nie tędy droga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.