Armin van Buuren już 22 sierpnia w Polsce!

Armin van Buuren już 22 sierpnia w Polsce!

Mamy dla Was mega niespodziankę, otóż Armin van Buuren będzie główną gwiazdą specjalnego eventu organizowanego przez agencję MSM. Taką informację podał przed chwilą Paweł podczas MSM on AIR. Bilety na ten koncert będą stosunkowo tanie, miejscem tego show ma być w 70% Poznań. Do kolejnych ważnych informacji związanych z Arminem można niewątpliwe zaliczyć to, że Polska najprawdopodobniej będzie pierwszym państwem po Holandii, w którym odbędzie się event Armin Only. Podczas MSM on Air poruszona została kwestia filmu z polskiej edycji AO, otóż jak Paweł zapowiadał, będzie za darmo (czas trwania to około 20 minut).

Więcej szczegółów poznamy po wizycie zarządu MSM w Amsterdamie, czyli koło połowy marca. Oczywiście redakcja wortalu ArminvanBuuren.org będzie informowała Was na bieżąco.

32 komentarze do “Armin van Buuren już 22 sierpnia w Polsce!”

  1. Sorry. Pomyłka w tekście. Ale jest tam takie zdanie: „Do kolejnych ważnych informacji związanych z Arminem można niewątpliwe zaliczyć to, że Polska najprawdopodobniej będzie pierwszym państwem po Holandii, w którym odbędzie się event Armin Only.” Wiecie może [chociaż na oko] kiedy to się odbędzie?

Dodaj komentarz