Armin van Buuren – Intense [Premiera]

none

Po miesiącach czekania, przewidywań i domysłów, oto w końcu jest! Dzisiaj rozpoczyna się nowy muzyczny rozdział w życiu Armina van Buurena. Trzy lata intensywnej pracy, pisania tekstów, piąty album dj’a numer jeden na świecie staje się faktem! Pełen niezwykłych kompozycji, kolaboracji ze świetnymi artystami, Armin van Buuren ma zaszczyt przedstawić wam: „Intense”

Stale rozwijająca się scena EDM, czekała na następce „76”, „Shivers”, „Imagine” i „Mirage”. Armin van Buuren, po raz kolejny, na nowo pokazuje swoją wizję. Piętnaście dobrze dobranych produkcji, które intrygują, fascynują, poruszają słuchaczy. We współpracy z izraelską skrzypaczką Miri Ben-Ari, australijskim duetem sióstr Nervo, wokalistami takimi jak: Trevor Guthrie, Laura Jansen, Emma Hewitt, Fiora i wieloma innymi utalentowanymi artystami, „Intense” to album, na który czekał cały muzyczny świat!

Armin: „Intense zawiera w sobie więcej gatunków muzycznych niż jakimkolwiek inny mój album, podróż od dźwięków progressive, trance do klasyki, a nawet rocka. Dążyłem do perfekcji, więc dokończenie niektórych produkcji trwało miesiącami. Starałem się, umieścić jak najwięcej brzmień prawdziwych instrumentów, wliczając w to orkiestrę na żywo, jak i rockowy zespół mojego brata Ellera, Bagga Bownz. To był zaszczyt pracować z tak utalentowanymi artystami, wokalistami czy kompozytorami, oni naprawdę mnie zainspirowali. To były intensywne 3 lata pracy nad albumem, ale jestem bardzo zadowolony z wyniku.”

Od skomplikowanych i oszałamiających dźwięków „Intense” do przyjemnych wokali „This Is What It Feels Like” i „Turn This Love Around”. Od wyciszającej beat-ballady „Sound Of The Drums” do trance’owego upliftu „Who’s Afraid of 138?!”. Album „Intense” zasługuje na pełną uwagę, od pierwszego uderzenia do ostatniej sekundy.

Już dziś album można nabyć w armadashop w cenie 12.99 €, a już 7 maja pojawi się na polskich sklepowych półkach. Zamówienia można składać w empiku, pod tym linkiem.

2 komentarze do “Armin van Buuren – Intense [Premiera]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.