ARMIN VAN BUUREN Imagine (The Remixes) – album (2009)

ARMIN VAN BUUREN Imagine (The Remixes) - album (2009)

Już 16 lutego 2009 odbędzie się premiera specjalnej edycji trzeciego studyjnego albumu Armina Van Buurena pod nazwą „Imagine (The Remixes)„.

Wraz z wydaniem trzeciego studyjnego albumu pod tytułem „Imagine„, Armin Van Buuren podbił serca fanów muzyki klubowej na całym świecie udowadniając że jest nie tylko najlepszym DJ-em na globie, ale również znakomitym producentem. Ostatni long-play króla muzyki trance osiągnął sprzedaż w setkach tysięcy egzemplarzy, a single „Going Wrong„, „In & Out Of Love” czy „Unforgivable” stały się wielkimi przebojami niemal w każdym zakątku świata. Album „Imagine” wyznaczył nowe kierunki w muzyce klubowej i stał się inspiracją dla wielu znanych producentów, czego wynikiem jest dwupłytowe wydawnictwo „Imagine (The Remixes)„. Znajdziemy tutaj 17 remiksów wszystkich utworów z oryginalnego materiału, wyprodukowanych m.in. przez First State, Alexa M.O.R.P.H.a, W&W, Stoneface & Terminal, The Blizzard, czy Seana Tyasa. Ciekawostkę stanowi fakt w postaci remiksu tytułowego utworu, stworzonego przez polskiego producenta Paula Millera. Odkryj album „Imagine” na nowo i poczuj energię najlepszych elektronicznych dźwięków.

Tracklista:

CD 1:

01. Face 2 Face (Martin Roth Remix)
02. Unforgivable (feat. Jaren) (First State Smooth Mix)
03. In & Out Of Love (feat. Sharon Den Adel) (The Blizzard Remix)
04. Never Say Never (feat. Jacqueline Govaert) (Myon & Shane 54 Remix)
05. Rain (feat. Cathy Burton) (W&W Remix)
06. Fine Without You (feat. Jennifer Rene) (Sied Van Riel Remix)
07. What If (feat. Vera Ostrova) (Ohmna Remix)
08. Hold On To Me (feat. Audrey Gallagher) (John O’ Callaghan Remix)
09. Imagine (Paul Miller Remix)
10. Going Wrong (with DJ Shah feat. Chris Jones) (Alex M.O.R.P.H. b2b Woody Van Eyden Remix)

CD 2 (Bonus):

01. Never Say Never (feat. Jacqueline Govaert) (Omnia Remix)
02. What If (feat. Vera Ostrova) (Arnej Remix)
03. Intricacy (feat. Sean Tyas) (Thomas Bronzwaer Remix)
04. Rain (feat. Cathy Burton) (Cosmic Gate Remix)
05. Unforgivable (feat. Jaren) (Stoneface & Terminal Dub Mix)
06. Going Wrong (with DJ Shah feat. Chris Jones) (Sean Tyas Remix)
07. In & Out Of Love (feat. Sharon Den Adel) (Richard Durand Remix)

15 komentarzy do “ARMIN VAN BUUREN Imagine (The Remixes) – album (2009)”

  1. Boshe, normalnie jak czytam takie texty to az mnie krew zalewa… czy wy wiecie co oznacza słowo komercja??? Dlaczego wciaz porownuje sie Tiesto z Arminem? To ze robia podobna muzyke, to nie znaczy ze mozna ich non stop porownywac – jeden slucha i lubi Tiesta, drugi Armina, trzeci jeszcze kogos innego! Normalnie aż mnie w sercu kłuje jak takie wypowiedzi czytam, oceńcie tylko i wyłacznie muzyke, nie mieszajac w to ludzi – i tego jaki wykreowały swój image…

  2. Armin rządzi i tak.Nieważne komercha,czy nie komercha,ale i tak jest lepszy niż Tiesto.Lubię człowieka za muzę,nie za resztę,nie obchodzi mnie to.Byłem na żywca na Arminie i na Tieso i Armin wymiata,ale ogólnie obaj dobrze jadą z muz,tak się zapętliłem niechcący.Pzdr 4 all……

  3. Remixy miodne, że aż szkoda mi wyłączać kiedy słucham. Niektóre po prostu miażdżą i dodają to czego brakowało oryginałom tworząc najlepszy album Trance jaki słyszałem 🙂 Co do Tiesto, również uwielbiam Jego płytki.

    Czy komercha, czy nie. Mi to wisi. Imagine jest świetne i tak pozostanie 🙂

Dodaj komentarz