ARMIN VAN BUUREN feat. VAN VELZEN Broken Tonight – singel

ARMIN VAN BUUREN feat. VAN VELZEN Broken Tonight

Armin Van Buuren – genialny DJ, producent i wciąż najważniejsza postać na scenie Trance powraca z nowym singlem! Prezentujemy utwór „Broken Tonight„, wyprodukowany we współpracy z holenderskim wokalistą Van Velzenem.

Sezon letni w muzyce klubowej został definitywnie zamknięty. Nieuchronnie zbliża się koniec roku, kolejnego dobrego roku dla Armina Van Buurena. Holenderski DJ i producent uderza z nowym singlem, będącym celebracją swoich dokonań w 2009 roku. Wyróżniony w kategorii „Best International DJ” podczas DJ Awards, zdobywca 4 nagród na International Dance Music Awards, oraz twórca wielkiego przeboju „In & Out Of Love”. Pomimo wielu nagród i wyróżnień król muzyki Trance wciąż nie traci inspiracji do tworzenia muzyki.

Armin tradycyjnie zaprosił do współpracy znanego artystę. Po udanych kolaboracjach z Rogerem Shahem, Chrisem Jonesem, Sharon Den Adel czy Jacqueline Govaert przyszedł czas na holenderskiego wokalistę Roela Van Velzena. Po wielkim sukcesie singla „Baby Get Higher” pod koniec 2006 roku, Van Velzen zdobył uznanie i wielką sławę na rodzimym rynku muzycznym, a jego debiutancki album osiągnął status platynowej płyty. Obecnie Van Velzen jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych wokalistów z Holandii.

Wspólna praca w studio przyniosła doskonały rezultat w postaci singla „Broken Tonight”. Silny wokal Van Velzena w połączeniu z bitem, gitarą rockową i przyjemną melodią dają wybuchową mieszankę, będącą kolejnym klubowym killerem najpopularniejszego DJ’a na świecie. Armin Van Buuren zamyka rok w iście przebojowym stylu!

Singiel ukaże się w 3 wersjach:

01. Radio Edit
02. Extended Mix
03. Dub Mix

Odsłuch wersji extended:

Airplay start w Polsce: 02.11.2009

13 komentarzy do “ARMIN VAN BUUREN feat. VAN VELZEN Broken Tonight – singel”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.