ARMIN VAN BUUREN feat. JACQUELINE GOVAERT Never Say Never – singel

ARMIN VAN BUUREN feat. JACQUELINE GOVAERT Never Say Never

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, iż kolejnym czwartym singlem z trzeciego albumu Armina van Buurena pt. „Imagine” jest utwór „Never Say Never” do którego głos użyczyła wokalistka bardzo znanego i nagradzanego wieloma nagrodami w Holandii rockowego zespołu Krezip, Jacqueline Govaert. Umiejętności wokalne Jacqueline mogliśmy ocenić podczas Armin Only Imagine w kwietniu 2008 roku w Utrechcie, gdzie swoim głosem zachwyciła zgromadzoną tam wielotysięczną publiczność. Przypominamy, iż poprzednimi singlami z tej płyty był utwór „Going Wrong”, we współpracy z DJ Shah & Chris Jones, „In & Out of Love” z utworem Sharon den Adel i „Unforgivable” z Jaren. W skład singla wchodzą:

1. Never Say Never (Radio Edit)
2. Never Say Never (Extended Mix)
3. Never Say Never (Alex Gaudino Remix)
4. Never Say Never (Myon & Shane 54 Remix)
5. Never Say Never (Omnia remix)

13 komentarzy do “ARMIN VAN BUUREN feat. JACQUELINE GOVAERT Never Say Never – singel”

  1. Wcale się z Wami nie zgodzę, Armin jest na prawdę b.miłą osobą miałam okazję rozmawiać z nim kilka razy, i mimo to że jest sławny to zachowuje się jak zwykły normalny człowiek, wypromował własny styl tworzy boską muzykę i to się liczy, znam wiele innych osób które zarabiając więcej niż przeciętny Polak, np wyjechał za granicę udaje wielkiego pana, Armin ma zajebisty że się wyrażę charakter, jest jednym z milszych Holendrów jakich spotykam. ; )
    Armin trzymaj się.

  2. KatrijnNederland nie chodziło o jego osobowość tylko o muzykę. Teraz tworzy gorszą muzykę niż kiedyś. Pamiętam oglądałam wywiad w czasie pobytu w Polsce i wspomniał wtedy że kończy „wątek” z Imagine czy coś takiego.. właśnie widzę jak kończy samo mówi za siebie brak mu pieniędzy 😛

  3. Wiesz, czasy są ciężkie i nawet on jako DJ musi zarabiać, tym bardziej, że podobno zostanie tatą. ( : Swoją drogą trochę to bezsensowne wydawać jeszcze raz te single, ale jeśli Armin ma taką potrzebę to ja nie widzę w tym nic złego.
    Do ArminFan#2
    Ja absolutnie nie uważam że Armin, zajmuję się tylko 'Imagine’ i Asotami, wystarczy spojrzeć w inne źródła i widać co ma zabiera cenny czas. ( : Szczególnie napięta ilość koncertów itd.

Dodaj komentarz