ARMIN VAN BUUREN and Laura V Drowning – single 2011

World Tour Armin Only trwa, a już za chwilę rozpocznie się wielka celebracja 500-ego epizodu audycji A State of Trance. Te wydarzenia świadczą o tym, że Armin nie zwalnia tempa, a już dzisiaj mamy dla Was kolejna niespodziankę. Otóż przedstawiamy Wam kolejny singiel z albumu „Mirage„. Utwór „Drowning” do którego głosu użyczyła Laura V pojawił się w zeszły piątek w sklepie Beatport

Tracklist

1. Drowning (Club Mix) (06:59)
2. Drowning (Avicii Remix) (07:52)
3. Drowning (Myon & Shane 54 Classic Mix) (07:32)

9 komentarzy do “ARMIN VAN BUUREN and Laura V Drowning – single 2011”

    1. Kolego, o co Ci chodzi, chcesz być w centrum uwagi czy co ? Dobrze wiesz ze chodzi tutaj o show, publice sie podobaja gesty Armina na eventach, a jesli z tym masz problem to po prostu go nie ogladaj i oszczedzisz sobie tego typu nurtujacych Ciebie pytan. Benno odwala dobra robote na klawiszach i dobrze ze razem wspolpracuja. CH i Maniack sa ostatnimi najlepszymi przykladami.

  1. Witam,

    link do dokumentalnego filmiku z udziałem Armina. Film opisuje przygotowania do Armin Only – Mirage 2011. Poznajemy ludzi „ZA KULISAMI”, którzy w pocie czoła pracują wraz z Arminem na jego sukces. Wiele ciekawych informacji. Film z napisami polskimi. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.