ARMIN VAN BUUREN and Christian Burns This Light Between Us – single 2010

Dwa miesiące po premierze nowego albumu Armina Van Buurena mamy zaszczyt zaprezentować trzeci singiel promujący najnowszy krążek króla muzyki Trance. Po „Full Focus” i „Not Giving Up On Love” przyszedł czas na „This Light Between Us”.
Holenderski król muzyki Trance, wybrany czwarty raz z rzędu najlepszym DJ’em świata prezentuje kolejny singiel z czwartego autorskiego albumu „Mirage”, który uzyskał status złotej płyty w Polsce. Utwór „This Light Beetween Us” to kompozycja brzmieniem przypominająca słynne „In & Out Of Love” i według fanów jedna z najpopularniejszych produkcji z ostatniego krążka Armina.

Tym razem ciepłym i emocjonalnym wokalem popisał się Brytyjczyk Christian Burns, znany fanom muzyki klubowej ze współpracy m.in. z takimi gwiazdami jak Tiesto, David Guetta, BT czy Richard Durand. Po olbrzymim komercyjnym sukcesie „Not Giving Up On Love” Armin Van Buuren uderza z kolejnym fantastycznym singlem, który z pewnością pobije serca wszystkich fanów społeczności klubowej.

Mocne pianino, czarujące smyczki i nieskazitelny wokal to kolejny istotny motyw wielkiego show „Armin Only – Mirage”. Do Polski 9-godzinny, ekskluzywny set Armina zawita już 19 lutego 2011 roku. Klip do singla został nakręcony podczas holenderskiej edycji „Armin Only – Mirage”, która odbyła się 13 listopada 2010 roku w Utrechcie. Podczas live-actu Arminowi i Christianowi towarzyszyła holenderska Metropole Orchestra.
Utwór „Not Giving Up On Love” z Sophie Ellis-Bextor wciąż jest jednym z najpopularniejszych singli w Polsce.

Czy „This Light Between Us” dorówna swoim przebojowym poprzednikom? Nie może być inaczej!

Tracklist

1. Armin van Buuren feat Christian Burns – This Light Between Us (Radio Edit) (3:17)
2. Armin van Buuren feat Christian Burns – This Light Between Us (Album Version) (5:09)

Polska premiera singla: 29.11.2010

2 myśli w temacie “ARMIN VAN BUUREN and Christian Burns This Light Between Us – single 2010”

Dodaj komentarz