ARMIN VAN BUUREN A State of Trance 2009 – kompilacja (2009)

A State of Trance 2009

Armin Van Buuren, niekwestionowany DJ numer 1 na świecie powraca ze swoją kultową kompilacją „A State Of Trance 2009”. Premiera już w czerwcu. Zapraszamy do lektury.

Armin, który jest obecnie jednym z najbardziej zapracowanych producentów na świecie wciąż świętuje. Niedawno odebrał kolejne wyróżnienia na International Dance Music Awards i świętował 400 epizod swojego radiowego show „A State Of Trance”.

W lutym do sklepów trafiła dwupłytowa wersja Remixed albumu „Imagine” a już w czerwcu Armin zaprezentuje nam swoje kolejne dzieło. „A State Of Trance 2009” jak zwykle ukaże się na dwóch krążkach, podzielonych na klimatyczne „On The Beach” i energetyczne „In The Club”. Wśród 29 utworów zamieszczonych na tym wydawnictwie większość stanowią absolutne premiery. Jedną z ciekawostek na pewno jest reaktywacja projektu Gaia i utwór „Tuvan”, który Armin wyprodukował wraz ze słynnym Benno De Goeij.

Nowa część „A State Of Trance” to kolejny majstersztyk, który z pewnością na długo zagości w odtwarzaczach wielbicieli klubowych brzmień. Jest klimat, energia i mnóstwo nowości. W dodatku wszystko przygotowane przez samego DJa numer 1 na świecie. Czego chcieć więcej…

Tracklista:

CD 1 (On The Beach):

01. John O Callaghan feat. Lo-Fi Sugar – Never Fade Away (Andy Duguid Mix – On The Beach Intro Edit)
02. Sunlounger feat. Kyler England – Change Your Mind (Myon & Shane 54 Remix)
03. M6 – Paradise Lost
04. Ron Hagen & Pascal M – Riddles In The Sand
05. Mat Zo – The Fractal Universe
06. The Blizzard with Gate – Iselilja (Sunn Jellie & The Blizzard Dub Remix)
07. Monogato – Miami Vibe (Omnia Remix)
08. Josh Gabriel pres. Winter Kills – Deep Down
09. Myon & Shane 54 feat. Aruna – Helpless (Monster Mix)
10. tyDi feat. Audrey Gallagher – You Walk Away
11. Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon – Faces
12. Rex Mundi feat. Susana – Nothing At All
13. Jerome Isma-Ae – Shaguar
14. Dash Berlin with Cerf, Mitiska & Jaren – Man On The Run (Nic Chagall Remix)

CD 2 (In The Club):

01. John O Callaghan feat. Sarah Howells – Find Yourself (Cosmic Gate Remix)
02. Fabio XB & Ronnie Play feat. Gabriel Cage – Inside Of You (Cosmic Gate Remix)
03. Gaia – Tuvan
04. Michael Tsukerman – Sivan
05. Cressida – Onyric (Stoneface & Terminal Remix)
06. Claudia Cazacu feat. Audrey Gallagher – Freefalling
07. Aly & Fila – Rosaires
08. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado – Sunset Boulevard
09. Signum – Addicted
10. Robert Nickson – Circles (Andy Blueman Remix)
11. Thomas Bronzwaer – Look Ahead
12. Neptune Project – Aztec
13. Phuture Sound feat. Angie – Come To Me (ASOT 2009 Reconstruction)
14. Dreastic – Blade Runner
15. 3rd Moon – Monsun

Armin Van Buuren od lat zachwyca nie tylko swoją muzyką, wielką skromnością ale również swoim niesamowitym show, które śmiało można nazwać fenomenem dzisiejszej kultury klubowej. W każdy czwartek miliony słuchaczy z całego globu włączają odbiorniki radiowe, aby posłuchać 2-godzinnej audycji „A State Of Trance” – najnowszych perełek z klubowych parkietów, serwowanych przez najlepszego DJa na świecie. Armin jako artysta osiągnął już niemal wszystko, ale chyba jako jeden z niewielu wciąż trzyma swój wysoki, znakomity poziom. Każde jego wydawnictwo jest wielkim wydarzeniem, na które cały klubowy świat czeka z wielką niecierpliwością. Seria kompilacji „A State Of Trance” to już klasyka sama w sobie. Mnóstwo nagród i wyróżnień, przez wielu fachowców uważana za najlepszą składankę na świecie. Przed nami kolejna część opatrzona numerem 2009. Na dwóch płytach usłyszymy 29 najnowszych produkcji od największych nazwisk sceny klubowej. Całość jak zwykle podzielona na klimatyczne „On The Beach” i energetyczne „In The Club”. Sam Armin przygotował dla swoich wielbicieli niemałą niespodziankę w postaci nowego singla projektu Gaia, który tworzy wraz z producentem Benno De Goeij. Kolejna, wielka kompilacja od króla muzyki Trance!

Źródło: ProLogic Music

4 komentarze do “ARMIN VAN BUUREN A State of Trance 2009 – kompilacja (2009)”

  1. Król trance 🙂 haha dobre sformułowanie chociaż Armin pewnie by to jakoś zgasił. Prawda jest taka, że gość ma talent, jest ostatnio dużo bardziej zarobiony niż kiedykolwiek a szczerze mówiąc za jakiś czas będzie zarobiony jeszcze bardziej – niech mu się tylko dziecko urodzi 🙂 Kompilacja jest jaka jest, na początku 2009 szczerze mówiąc aż tak dużo perełek nie było żeby było można paść na kolana i stwierdzić że Armin jest bogiem – on jest jaki jest, ma swój własny styl i klimat co ostatnio słychać troszkę częściej niż rok czy dwa lata temu. Mam wrażenie, że Arminek się nam starzeje i przechodzi pewnego rodzaju „back to roots” – ciągnie go czasem do typowo old-tranceowych tonacji kiedy dźwięk z komputera był rozpoznawalny jako dźwięk syntetyczny i mało związany z prawdziwymi instrumentami co np. mnie, nie zawsze wpada w ucho – bardziej od syntetyka wolę w miarę naturalne brzmienie np. gitarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.