Armin Only w Polsce?

Armin Only w PolsceArmin Only w Polsce?! Realizacja tego wydarzenia mogła by być spełnieniem marzeń wszystkich polskich fanów Armina van Buurena. Wczoraj po godzinie 20.00, taka informacja pojawiała się na portalu klubowym www.ftb.pl. W naszym kraju jak nigdy dotąd muzyka trance nie była tak popularna.
Przejawem tej popularności jest to, że w Polsce pojawił sie label Prologic Music który jest dystrybutorem płyt Armady. Dzięki Prologic Music w polskich sklepach będziemy mogli zakupić nowy album Armin van Buurena „Imagine” którego premiera odbędzie się 19 kwietnia, podczas eventu Armin Only (Utrecht, Holandia). Singlem promującym nowa płytę „Imagine” jest dobrze znany utwór „If You Should Go” wyprodukowany wraz z Susaną.

Wiadomością tygodnia jest jednak to, że Armin Only być może jeszcze w tym roku pojawi się w Polsce, co wynika w wywiadu który przeprowadził Marcin Żyski (redaktor naczelny DJ Magazine Polska) z Maykel’em Piron’em który jest współzałożycielem Armady. Z przeprowadzonej rozmowy wynika, że Armada jest zainteresowana polskim rynkiem muzycznym (co przejawia się poprzez współpracę z Prologic Music). Bardzo pozytywnym skutkiem tego zainteresowania może być, iż Polska będzie drugim po Holandii państwem w którym to odbędzie się kultowy event Armin Only.

Wszyscy fani tego DJ-a wierzą ze słowa „Armin Only w Posce?” zmienią swój charakter z pytającego na twierdzący.

Jeden komentarz do “Armin Only w Polsce?”

Dodaj komentarz