ARMIN ONLY POLSKA, Poznań, 19.02.2011 – informacje organizacyjne

ARMIN ONLY POLSKA

Otwarcie bram

19.00 – bilety standard/bezpłatne/lista/konkursy/niepełnosprawni/nieletni
20.00 – bilety Golden oraz Deluxe (otwarcie strefy Golden/Deluxe: 21:00)

UWAGA: W godzinach od 19:00 – 21:00 dostępne będą tylko szatnie, kasy żetonowe, Armin Only shop, strefa Nautilus, strefy gastronomiczne w pawilonie 5 i 6 – bez wstępu na główny parkiet!

21:00 – wejście na główny parkiet, rozpoczęcie imprezy.
06:00 – zakończenie imprezy.

Parking, szatnie, depozyt

Specjalnie dla uczestników imprezy zorganizowany będzie parking czynny od 18:00 (obok pawilonu 5).
Ponadto dostępne dla Was będą: szatnie, płatny depozyt, bezpłatne toalety, liczne strefy gastronomiczne, duża strefa piwna oraz oddzielna strefa dla palących. Do nabycia będą również oryginalne koszulki Armin Only oraz płyty CD.

Żetony

Uwaga! Płatności podczas imprezy na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami zakupionymi w wyznaczonych i oznaczonych kasach żetonowych!
Kasy nie przyjmują zwrotu zakupionego i niewykorzystanego żetonu!

Akcja charytatywna

Podczas Armin Only kontynuowana będzie akcja charytatywna we współpracy z fundacja Mam Marzenie. Pieniądze uzbierane tego dnia przez wolontariuszy przeznaczone będą dla 6 letniego Mateusza. Pierwszych 1.500 darczyńców, którzy wrzucą pieniądze do puszek wolontariuszy fundacji Mam Marzenie będzie mogło odebrać darmowy plakat Armin Only lub ASOT 450 w sklepiku Armin Only.

Złota płyta i FTB DJ Award dla Armina van Buurena!

Klubowicze! Ostatnim akcentem Armin Only Polska będzie ceremonia wręczenia Złotej Płyty oraz nagrody FTB TopDJ Arminowi. Warto zatem dobrze rozłożyć siły na tę noc, abyśmy wspólnie podziękowali artyście i zgotowali mu owacje na miarę polskich Klubowiczów!

Wyjazdy autokarowe na Armin Only

http://www.electrownia.pl/impreza.php?id=102

Dokładny regulamin imprezy

http://tinyurl.com/aoregulamin

Spotkanie z Arminem!

Przypominamy, że w piątek 18.02.2011 o godzinie 18:45 Armin van Buuren będzie podpisywał swój ostatni album naprzeciwko sklepu EMPIK w Starym Browarze w Poznaniu!

Bilety – zarezerwuj bilet bezpłatnie już teraz!

Rezerwacja w cenie:
– 180 PLN Standard
– 380 PLN Golden
– 530 PLN Deluxe

Bilety będzie można odebrać w dniu imprezy w holu w punkcie informacyjnym FTB.pl od godziny 14:00 (prawa strona holu).

Kasy biletowe
w dniu imprezy czynne od 11.00

Ceny biletów w dniu imprezy:
– 185 PLN Standard
– 400 PLN Golden
– 550 PLN Deluxe

Bilety dostępne są również w stałych punktach.

55 komentarzy do “ARMIN ONLY POLSKA, Poznań, 19.02.2011 – informacje organizacyjne”

  1. Ale chłopaki pierniczycie głupoty!!! Armin jest kozak, ale to co obrażanie Tiesto to nie mogę słuchać. Tiesto osiągnął w muzyce wszystko!!! i wiem bo śledzę jego poczynania! są inni Dj-e którzy mogą się pokazać. Ale nie obrażajcie Dj-a światowej sławy, bo nie macie pojęcia co to komercja!!! I gówno wam wyjdzie dlaczego!!! oboje są zajebiści, a wy po prostu się nie znacie… i tyle w tym temacie czy się zgadzacie czy nie 😛

  2. PRZECZYTAŁEM ALL COMENTS I STWIERDZAM ŻE JESTEŚCIE ŻENUJĄCY !!!!!!!!!!!! TIESTO TO ŻE ARTYSTA ZAGRA KAWAŁEK Z KIMŚ ZUPEŁNIE ODERWANYM OD JEGO MUZYKI TO ŚWIADCZY TYLKO O JEGO WSZECHSTRONNOŚCI I FACHOWOŚCI. TACY DJ-E NIGDY NIE ZGINĄ !!! ARMIN JEST TEJ SAMEJ KLASY I WASZE DENNE KOMENTARZE TEGO NIE ZMIENIĄ, BO PO PROSTU SIĘ NA TYM NIE ZNACIE. JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ODBIORCAMI, KTÓRZY TYLKO OCENIAJĄ ARTYSTĘ POD JEDNYM KĄTEM! swoim !!!!!

  3. pewnie na Planecie FM bedzie relacja 😛 a co do Tiesto..Dj ktory zrobil kariere na muzyce Trance..a teraz wspolpracuje z komercyjnymi producentami i piosenkarzami. Fakt tiesto jest wszechstronny ale wedlug mnie nie tedy droga..robil dobry trance..skonczylo sie..Armin przy trance pozostal i oby pozostal juz zawsze 🙂

Dodaj komentarz