ARMIN ONLY Mirage

Utrecht, Kijów, Buenos Aires, Melbourne, Bejrut…i POZNAŃ!

Kiedy? 19 lutego 2011!

To nie iluzja… artysta, który jako jedyny został wybrany 4 lata z rzędu najlepszym DJ’em na świecie, powróci do Polski by zaprezentować swoją najnowszą płytę podczas ekskluzywnego koncertu. Najnowsze osiągnięcia techniczne połączone z magią muzyki oraz artystycznym spektaklem stworzą widowisko, na którym NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

To piękna rzeczywistość… realizacja fantazji, marzeń i oczekiwań tysięcy fanów Armina Van Buurena w Polsce!
Od ostatniej (i zarazem pierwszej) edycji ARMIN ONLY w Polsce minęły już blisko 2 lata! Pomimo późniejszych występów Armina w naszym kraju to właśnie projekt ARMIN ONLY i ASOT450 uznane zostały za najwspanialsze i zorganizowane ze światowym rozmachem i profesjonalizmem. Polska edycja ARMIN ONLY wyczerpała w pełni oryginalny, holenderski scenariusz dzięki czemu MSM Events na jedną noc listopada 2008 zamieniła Poznań w Utrecht!

Wszystkim tym, którzy zwiastują rychły koniec muzyki trance Armin Van Buuren ma do powiedzenia tylko jedno zdanie, wypowiedziane podczas ASOT450 we Wrocławiu:

Trance is alive and kickin’, baby!

Najlepszym tego dowodem są wypełnione po brzegi hale podczas wielkich eventów z jego udziałem! Tak jak w 2008 roku ARMIN ONLY miało miejsce w noc andrzejkową, tak tym razem będzie to noc następująca krótko po Walentynkach i właśnie dlatego najbardziej euforycznym i uskrzydlającym miejscem do okazania miłości i palącego żarem serca uczucia będzie:

ARMIN ONLY 2010 – MIRAGE, POZNAŃ 19.02.2011

ARMIN ONLY to jednak nie tylko indywidualny występ głównego aktora wieczoru. Arminowi towarzyszyć będą wokalistki i wokaliści, którzy użyczają swojego głosu na ostatnim albumie artysty „Mirage” (która wkrótce w Polsce uzyska status ZŁOTEJ PŁYTY). Na koncercie nie może zabraknąć brata ArminaEllera, który wraz z całym swoim zespołem ubarwi to wspaniałe wydarzenie grą na instrumentach (w tym m. in. na bębnach, gitarach, itp.).

Tegoroczny show to przede wszystkim nowatorski projekt sceny, stworzony specjalnie dla potrzeb światowej trasy ARMIN ONLY – MIRAGE, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki pop. Całości dopełnią: niesamowite wizualizacje, pokazy pirotechniczne oraz intrygujące występy taneczne. To wszystko w trance’owych bitach ARMIN ONLY MIRAGE.

ARMIN ONLY MIRAGE wyprodukowane będzie przez MSM EVENTS, kolejny raz według pełnego, holenderskiego scenariusza, który zrealizowany został w Utrechcie 13 listopada 2010 podczas pierwszego eventu z nowej edycji.

ARMIN ONLY MIRAGE – Poland będzie wielkim wydarzeniem na światową skalę i zostanie zaprezentowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie numer 5!
Nowoczesna, ogromna, komfortowa, bezpieczna i klimatyzowana hala będzie doskonałym miejscem dla tysięcy fanów Armina, którzy z pewnością przybędą do Poznania z całego świata. Do złudzenia przypomina ona halę w Utrechcie, gdzie odbywa się holenderska edycja ARMIN ONLY od wielu lat, wśród klubowiczów mówiło się, że Międzynarodowe Targi Poznańskie to idealne miejsce na duży klubowy event. W przyszłym roku stanie się to faktem.

Pawilon numer 5 znajduje się około 400 metrów od Dworca Głównego PKP, 5km od lotniska Ławica, w sąsiedztwie znajdują się pojemne parkingi dla zmotoryzowanych uczestników imprezy oraz postój taxi. Tereny targów położone są w samym centrum miasta Poznania, w niedalekiej odległości od wielu hoteli o różnym standardzie a środki komunikacji miejskiej pozwolą na szybkie i łatwe dotarcie na miejsce.

BILETY

Już 30 listopada o godzinie 20.00 ruszy sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów STANDARD, GOLDEN i DELUXE. Dzień wcześniej, 29 listopada o godzinie 20.00 ruszy sprzedaż biletów FAN AREA.
Szczegółowy opis oraz ceny wszystkich rodzajów biletów pojawi się w osobnym newsie w przyszłym tygodniu.

Bilety dostępne będą na ftb.pl!

Źródło: www.facebook.com