Armin Only Imagine, Poznań

Za dwa dni event Armin Only podczas którego główny gospodarzy, czyli Armin van Buuren będzie serwował nam najpopularniejsze trance’owe utwory. Chciałbym dzisiaj zdać już ostatnią relację z audycji radiowej MSM on AIR. Na początek mam dla WAS złą wiadomość, otóż spotkanie Armina z fanami, które było planowane na piątkowe popołudnie w Empiku nie odbędzie się.

Podczas audycji poruszano również sprawy techniczne, a mianowicie ze względu na ilość przywiezionego sprzętu produkcyjnego (5 TIR’ów), będzie to największa impreza jaką MSM organizował w Arenie. W skład tego sprzętu wchodzi nagłośnienie VerTec, 160 głów świetlnych, 40 stroboskopów. Urządzenia te oczywiście potrzebują dużej ilości prądu, który będzie dodatkowo dostarczany przez agregat 0,5 MW.

W sumie scena będzie niemal identyczna jak ta w Utrechcie. Jedyną różnica będzie to, że obraz będzie wyświetlany tylko za pomocą ekranów LED, a nie jak w przypadku holenderskiej imprezy, po części za pomocą projektorów

Na terenie imprezy będą dostępne następujące napoje: woda, piwo, napoje energetyczne, oraz coca cola. Toalety będą kosztowały 1 zł, zaś szatnie 2 zł.

Atmosferę imprezy będzie podgrzewał oczywiście MC.

Na koniec dzisiejszej notatki chciałbym podziękować prowadzącym MSM on AIR czyli DJ’owi PLAYZINO, TURBO i ANDO oraz oczywiście Pawłowi z MSM za cotygodniowe dostarczanie nam informacji nt. eventu Armin Only.

Chciałbym również WAS zaprosić, czyli wszystkich fanów Armina van Buurena jak i muzyki trance na niezapominany spektakl, który uświetni Wam tę andrzejkową noc.
Do zobaczenia w Arenie!!!

Redakcja wortalu ArminVanBuuren.org

Poniżej umieszczam mapkę imprezy:

Kliknij by powiększyć
Armin Only Mapka

THX FTB.pl