Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 9]

Armin Only Imagine, Poznań

Za nami przedostania audycja MSM on AIR przed Armin Only.
Po pierwsze chciałbym przedstawić plan dnia Armina van Buurena. Artysta wraz z wokalistami przylatuje do Polski już w piątek. Spotkanie Armina z fanami prawdopodobnie rozpocznie się w okolicach godziny 16:00 – 17:00 w Empiku, który znajduje się przy Placu Wolności. Następnie DJ’a tego będzie można zobaczyć podczas Pre Party w Habanie. O 13:00 Armin wraz z wokalistami będzie miał próbę w hali Arena. Po próbie pojedzie wypocząć do swojego hotelu, po to by o 21:00 stawić się przy konsoletach i zagrać 9-ci godzinnego seta.

Podczas audycji poruszono również sprawy organizacyjne tego show:
Niewątpliwe do takich tematów należy produkcja całej imprezy, która należy w dużej części do Holendrów, pojawią się oni w obiekcie już w niedzielną noc by montować sprzęt. Przez pierwsze trzy dni będą pracować nocami ze względu na treningi koszykarskie, które odbywają się dniami, zaś od środy montaż sceny, nagłośnienia i wizualizacji będzie trwał 24h na dobę.

Bramy na imprezę zostaną otwarte koło 19:00, szatnie, toalety i depozyt będą płatne. Nie będzie można wnosić profesjonalnych aparatów. Koszulki i inne gadżety będzie można zakupić w sklepach MSM, które będą działały w imieniu Armady na terenie obiektu podczas eventu Armin Only.
Paweł z MSM przestrzegł również o zwiększonej ochronie podczas koncertu i o kamerach, które znajdują się w Arenie.

Szczegółowe informacje dotyczące mapki oraz dodatkowych przywilejów dla biletów DeLuxe i Golden będą ogłoszone na początku następnego tygodnia. Dodatkową niespodzianką dla Armina będzie wręczenie mu statuetki laureata rankingu FTB.pl.

Paweł z MSM potwierdził, iż będzie to największe show jakie był zorganizowane w hali Arena.

Zapraszamy wszystkich już na przyszłą audycje z cyklu MSM on AIR, ponieważ zapowiedziano przybycie takich gości jak David Lewis – manager Armina oraz przedstawicieli Alda Events, z która również współpracujemy. Rozważany będzie również telefon do Armina!

5 komentarzy do “Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 9]”

Dodaj komentarz