Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 8]

Armin Only Imagine, Poznań

Za nami kolejne MSM on Air, czyli czas na porcje informacji nt. pierwszej polskiej edycji eventu Armin Only. Pierwszym tematem poruszonym podczas tej audycji był planowany czas przebiegu całego widowiska. Otóż wejść do hali Arena będzie można około godziny 19:00, zaś główne show rozpocznie się o 21:00. Wtedy to Armin podobnie jak w przypadku Utrechtu, występował będzie za zasłoniętą kurtyną, ten etap potrwa około 3 godzin, po czym van Buuren wprowadzi Nas intrem w główną część spektaklu, która potrwa jeszcze około 6 godzin.
Następnie poruszone zostały sprawy z Before Party, który odbędzie się w Habana Club. Osoby z DeLuxe Ticket zainteresowane kupnem specjalnych wejściówek na to party z udziałem Armina, będą musiały najpierw napisać na adres info[at]msmevents.com, aby potwierdzić posiadanie biletu Deluxe, po takim mailu, MSM wpisuje posiadaczy tych biletów na listę osób, których obejmuję rabat w wysokości 50% na to zaproszenie.

W przyszłych audycjach będzie ujawnione więcej informacji nt. piątkowego dnia Armina van Buurena w Poznaniu. Już dzisiaj wiadomo, że DJ ten spędzi noc w hotelu Trawiński. Spotkać go będzie można podczas rozdawania autografów najprawdopodobniej w Empiku w Starym Browarze.

UWAGA!

Na Armin Only, który odbędzie się w Poznaniu 29 listopada, będą można wchodzić mając 16 lat w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Dodaj komentarz