Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 6]

Armin Only Imagine, Poznań

Za nami MSM on AIR, czyli czas na kolejną porcje informacji na temat Armin Only. W dzisiejszej audycji poruszone były tematy związane z biletami, godzinami rozpoczęcia i zakończenia eventu, oraz spotkaniem Armina z fanami.

W dniu 27 października odbędzie się 3 tura sprzedaży biletów standardowych, zaś bilety Golden oraz DeLuxe będzie można zakupić poprzez FTB.pl już w przyszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia, to event ten zacznie się koło 20:00 – 21:00 drobną rozgrzewką, zaś główny etap tego spektaklu wystartuje o 21.00, przy czym chciałbym zwrócić uwagę na to, że jak w przypadku Utrechtu, Armin przez jakiś czas będzie występował za zasłonięta kurtyną co jest elementem charakterystycznym tego show. Drzwi na wejście do poznańskiej Areny zostaną otwarte prawdopodobnie o 19:00. Długość setu szacowany jest na 9 godzin. Event zakończy się koło 6:00 rano.

Bardzo ważną informacjią dla wszystkich fanów było to, że management Armina potwierdził jego przybycie już w piątek 28 listopada. W tym dniu zapewne odbędzie się spotkanie z fanami, podczas którego będzie można zdobyć jego autograf. MSM Events planuje również zorganizować przekazanie flagi oraz konferencje prasową.

Dodaj komentarz