Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 4]

Armin Only 2008 Poznań

Za nami kolejny MSM on AIR, co oznacza czas na kolejną porcję informacji na temat Armin Only, który odbędzie się 29 listopada br. w Poznaniu. W komentarzach na naszej stronie ktoś zadał pytanie dlaczego w 2 puli jest 2500 biletów, a nie jak wcześniej FTB i MSM events zapowiedziało co najmniej 3000 biletów. Paweł z MSM tłumaczy to tym, że agencja spodziewała się z pierwszej puli kilkuset nieopłaconych biletów, które zostaną wprowadzone do drugiej, zaś tak się nie stało, pierwsza pula z wyjątkiem 30 biletów została wyprzedana i opłacona.
W skład biletów VIP będą wchodziły Golden i DeLuxe (co już było wiadomo wcześniej) z tym, że biletów DeLuxe będzie bardzo mało z tego względu, że w ich cenie będzie prawdopodobnie wliczone spotkanie z Arminem. Agencja MSM stara się również sprowadzić van Buurena już w piątek po to, aby mógł się spotkać z fanami, podpisać płyty, wtedy prawdopodobnie będzie można przekazać flagę. Być może przewidziana zostanie jakaś akcja charytatywna.

Również poruszono wątek filmu z pierwszej polskiej audycji eventu Armin Only. Otóż Sony BMG wraz z ProLogic Music stara się o to aby taki film powstał. Miałoby to być pełne wydanie DVD, które będzie można zakupić w sklepie w niezbyt wygórowanej cenie.

Już wkrótce pojawi się artykuł dotyczący wokalistek które będą miały wystąpić podczas tego koncert.

Dodaj komentarz