Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 1]

Armin Only w Polsce

Niedawno skończyła się audycja MSM On Air w radiu RMI FM. Między innymi poruszane były sprawy dotyczące Armin Only. W tej godzinnej audycji, Paweł z MSM starał się odpowiedzieć na pytania dotyczące tej imprezy, które to krążyły po forach internetowych. Po wysłuchaniu całej audycji chciałbym przedstawić kilka faktów związanych z tym andrzejkowym show, otóż jak już było mówione wcześniej, Armin van Buuren zagra 9 godzin, impreza ta będzie podobna do tej z Utrechtu. Elementami wspólnymi na pewno będzie biała zasłona zawieszona tuż nad miejscem gry Armina. Kolejnymi punktami wspólnymi eventu będą artyści, czyli Eller van Buuren, Jenifer Rene, Susana, Benno De Goeij (połowa duetu Rank 1), prawdopodobnie wystąpi Audrey Gallagher i Jacqueline Govaert.

Bardzo ważnym elementem Waszych zainteresowań jest cena biletów. Wejściówki będą w cenie niższej niż te na Sensation (mniej niż 199 złotych), lecz nie można się tutaj spodziewać biletów po 60 złotych. Dostępne będą dwa rodzaje, bilety normalne i golden ticket.

Przebudowana została troszkę hala Arena, otóż powstały drzwi o wielkich gabarytach (antypaniczne). Jak dodaje organizator, będą one pomocne przy wnoszeniu sprzętu. Na miejscu będzie również sklep Armady, w którym to będzie można kupić koszulki oraz inne gadżety związane z Arminem van Buurenem jak i eventem Armin Only Imagine. MSM rozważa również zastosowanie żetonów jako środka płatniczego podczas tego niesamowitego show.

Organizator przewiduje również niespodzianki z okazji 10-lecia istnienia MSM.

Więcej informacji już wkrótce.

2 myśli w temacie “Armin Only Imagine, Poznań – 29.11.2008 [aktualizacja 1]”

Dodaj komentarz