Armin i Armada Music zdobywcami nagród IDMA 2010

IDMA 2010

Holenderska wytwórnia Armada Music po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych. Podczas tegorocznej edycji International Dance Music Awards w Miami, muzyczna „fabryka” Armina Van Buurena otrzymała 6 wyróżnień. W dniu 25 marca odbyło się wręczenie nagród International Dance Music Awards podczas Winter Music Conference w Miami. Holenderska wytwórnia Armada Music po raz kolejny została wybrana najlepszą klubową wytwórnią na świecie. Armin Van Buuren zdobył nagrody w kategorii „Najlepszy DJ Świata” oraz „Najlepszy Podcast„. Tercet Dash Berlin oraz ich singiel „Waiting”” wybrany najlepszym singlem europejskim a 22-letni producent z Australii tyDi okrzyknięty odkryciem roku. Nagrodę zdobył również Maykel Piron w kategorii „Najlepszy Dyrektor Wytwórni„. Łącznie Armada Music otrzymała 6 wyróżnień.
Armin Van Buuren – zdobywca zeszłorocznej nagrody „Najlepszy DJ Europy„, tym razem został wybrany najlepszym DJ’em świata, a jego radiowe show „A State Of Trance” zostało wyróżnione w kategorii „Najlepszy Podcast„.

Maykel Piron – dyrektor generalny i współzałożyciel Armada Music otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy Dyrektor Wytwórni„, za ciężką pracę włożoną w budowę najlepszego klubowego labela na świecie.

Holenderski tercet Dash Berlin, który w zeszłym roku wydał debiutancki album „The New Daylight” oraz powołał do życia własny label Aropa Records został wyróżniony w kategorii „Najlepszy Europejski Singiel” za utwór „Waiting” wyprodukowany wraz z wokalistką Emmą Hewitt.

22-letni talent tyDi, niedawno wybrany najlepszym DJ’em Australii tym razem może pochwalić się międzynarodowym zwycięstwem w kategorii „Odkrycie Roku„.

International Dance Music Awards – Armada Music:
Najlepsza Klubowa Wytwórnia: Armada Music
Najlepszy Dyrektor Wytwórni: Maykel Piron – Armada Music
Najlepszy DJ Świata: Armin Van Buuren
Najlepszy Podcast: Armin Van Buuren – A State Of Trance
Najlepszy Europejski Singiel: Dash Berlin feat. Emma Hewitt – Waiting
Odkrycie Roku: tyDi

Winter Music Conference odbywa się każdego roku pod koniec marca w Miami. Wraz z 60.000 gośćmi z 70 różnych krajów oraz DJ’ami, właścicielami wytwórni i delegatami ze sceny Dance, Winter Music Conference jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej.

5 komentarzy do “Armin i Armada Music zdobywcami nagród IDMA 2010”

  1. Cóż, Armada jest naprawdę wspaniałą wytwórnią. Jakość ich produktów jest bardzo wysoka i zdecydowanie zasłuzyłą na wyróżnienie. 😉 W końcu stanęła ona wśród takich legend, jak Tiesto w Trance, The Black Eyed Peas w „Urban”, czy Dash Berlin w „HiNRG”.
    Ahh, zapomniałem jeszcze o Davidzie Guetta jako najlepszy producent Tech / Progressive House…
    Nie przyznacie, że zaszczytne grono? 🙂 I proszę mi tu się nie śmiać, bo pisałem na poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.