Armada i Armin van Buuren nominowani aż 9 razy!

Armada i Armin van Buuren nominowani aż 9 razy!W piątek 29 lutego Armada oraz Armin van Buuren otrzymali nominację aż w 9 kategoriach do międzynarodowych nagród muzycznych. Armin van Buuren otrzymał nominację w następujących kategoriach: Best European DJ, Best Global DJ, Best Producer.

Oprócz tego otrzymał też nominację dla swojej cotygodniowej audycji A State of Trance w kategorii Best Radio Mix Show DJ i kompilacji A State of Trance 2007, która to jest nominowana w kategorii Best Full Length DJ Mix CD.
Natomiast Markus Schulz otrzymał nominację w kategorii Best American DJ i nie bez powodu, gdyż rok 2007 dla Markusa był bardzo udany dlatego, że wydał płytę „Progression” jak i również promował ją koncertując na całym świecie.
Kolejne nominacje, które otrzymała Armada są w kategoriach Best Progressive House/Trance Track za utwór „Big SkyJohna O`Callaghana i „Light The SkiesCerf, Mitiska & Jaren oraz na koniec nominacja dla Armady w kategorii Best Global Dance Record Label.

Wszyscy klubowicze i nie tylko, już teraz mogą głosować na swoich kandydatów. Ogłoszenie wyników odbędzie się 27 marca br. podczas 23 edycji Winter Music Conference, która odbędzie się w Miami w Stanach Zjednoczonych.

Głosy można oddawać do 14-go marca na stronie www.wintermusicconference.com.

Dodaj komentarz