Amin Only Pre Party w Poznaniu!

Amin Only Pre Party w Poznaniu!Agencja MSM Events, Alda Events oraz Habana Club & Restaurant zapraszają na Armin Only Pre-Party.

Impreza z udziałem najlepszego DJa świata odbędzie się 28 listopada 2008 w jednym z najbardziej luksusowych lokali w Poznaniu – Habana Club & Restaurant przy ul. Paderewskiego 10. Już od godz. 21.30, w drzwiach Habany witać Państwa będą piękne hostessy z agencji MSM Models i wręczać będą powitalne drinki oraz smakowite przekąski.

Na ten wieczór, oprócz możliwości zobaczenia z bliska samego Armina Van Buurena, przewidziane są różnego rodzaju dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Swój udział zapowiedzieli także artyści towarzyszący Arminowi podczas Armin Only, ludzie z branży, dziennikarze a także VIPy. Dochód z tej nocy, zostanie przeznaczony na upominki świąteczne dla dzieci z rodzin patologicznych. O dobry klimat muzyczny zadbają poznańscy DJeje – Neevald, Maxx, GoodShine, Charlie, Night i inni. Impreza potrwa do późnych godzin nocnych.

Gospodarzem wieczoru będzie znany prezenter radiowy, DJ Ando.
Pojedyncze zaproszenia na niepowtarzalne Pre-Party z udziałem Armina można nabyć w bileterii FTB.pl oraz w Habana Club & Restaurant, ul. Paderewskiego 10, tel. 061 8530222 w cenie 200 zł.

Warunki uczestnictwa: skończone 21 lat, obowiązuje dress code*
Limitowana ilość zaproszeń.

*Dress code: schludny ubiór, nie akceptujemy strojów sportowych, nie wymagany strój wieczorowy
Uwaga: ochrona zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób nieodpowiednio ubranych oraz w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem środków odurzających, mimo posiadania zaproszenia.

źródło: ftb.pl

3 komentarze do “Amin Only Pre Party w Poznaniu!”

Dodaj komentarz