Mamy dla Was niespodziankę! Zostały tylko 4 dni do premiery albumu Intense, a już możemy cieszyć się dostępem do pełnego materiału, za pośrednictwem muzycznego serwisu Spotify! 15 niezwykle spójnych kompozycji wśród, których znajdują się kolaboracje z utalentowanymi wokalistami, jak i instrumentalne utwory. To wszystko kompletnie za darmo, już teraz!

Tytułowy utwór „Intense” stworzony przy udziale izraelskiej skrzypaczki, laureatki nagrody Grammy Miri Ben Ari, niewątpliwie jeden z hitów tego lata, przebój „This Is What It Feels Like” z wokalistą Trevorem Guthrie, poprawiające samopoczucie „Beautiful Life” z Cindy Almą i ” „Turn This Love Around” z siostrami Nervo oraz Laurą V., beat-ballada „Sound Of The Drums” z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny prog-trance „Last Stop Before Heaven”, energetyczny utwór o wymownym tytule „Who’s Afraid of 138?!” i wiele, wiele więcej. Album niesie ze sobą wiele odkryć i niespodzianek, więc nie spiesz się, usiądz wygodnie i niech muzyka całkowicie Cię pochłonie!

Armin: ” To bardzo ekscytujący czas dla mnie, nie mogę się doczekać opinii fanów na temat mojego nowego albumu. Chciałem dać im możliwość odsłuchu za darmo, jeszcze przed oficjalną premierą. Mam nadzieje, że pokochają ten album, tak jak Ja!”

Od lutego 2013 serwis Spotify ten jest dostępny w Polsce. Możemy tam znaleźć, również poprzednie albumy, kompilacje, single Armina van Buurena. Premiera albumu 3 maja, a w Polsce 4 dni później. Mamy nadzieję, że ten darmowy odsłuch, zachęci Was do kupna fizycznego krążka.