Album „Mirage” złoty w Polsce!

Mirage

Z wielką dumą informujemy że czwarty autorski album Armina Van Buurena „Mirage” uzyskał w Polsce status Złotej Płyty za łączną sprzedaż ponad 10,000 egzemplarzy! Jednocześnie singiel „Not Giving Up On Love” z Sophie Ellis-Bextor jest najchętniej granym utworem w polskich stacjach radiowych!

Album „Mirage” to materiał pełen emocji i pozytywnej energii, która hipnotyzuje od pierwszej do ostatniej sekundy. Album powstał we współpracy z czołowymi producentami sceny klubowej takimi jak Benno De Goeij, Raz Nitzan i Adrian Broekhuyse, znanymi z długoletniej współpracy z Arminem. Swój udział zaznaczyły także Nervo Sisters, mające duży wkład w tworzenie kilku przebojów Davida Guetty oraz Ke$hy. Dużą niespodzianką jest obecność wielu fantastycznych gości, wśród których m.in. Sophie Ellis-Bextor, Ferry Corsten, BT, Adam Young, Nadia Ali, Susana czy Ana Criado.

Przypominamy że już 19 lutego 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wielkie show „Armin Only – Mirage”, podczas którego DJ numer 1 na świecie z pewnością zaprezentuje nagrania ze swojej nowej płyty. Tego po prostu nie można przegapić!

Z tej okazji przygotowujemy dla wszystkich fanów Armina specjalną niespodziankę wydawniczą. Więcej informacji już wkrótce.

Źródło: ProLogic Music

5 komentarzy do “Album „Mirage” złoty w Polsce!”

    1. Welcome to the real world 😀 Są dwa powody dla których nagrywa się płyty: miłość do muzyki, fanów, pasja… Ten drugi – ważniejszy – pieniądze. Bo z czegoś trzeba żyć. Armin nie jest wyjątkiem.

  1. Michał może powiesz że Armin się sprzedał jak raperzy w Polsce? Z takiego powodu to tylko się cieszyć że Armin w Polsce jest coraz popularniejszy ;] zrób coś ze swoim życiem idź do przodu zmieniaj się, a nie stój zacofany jak peja ;] zaraz pewnie się posypie krytyka że na peje jadę i uj na to kładę bo i tak dam rade ! ZIP. Armin jesteś wielki co tu dużo mówić, jestem szczęśliwym posiadaczem tego oto krążka 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.