„A State of Trance Yearmix 2010” – muzyczne podsumowanie mijającego roku

A State of Trance Yearmix 2010

Kolejny rok w muzyce trance dobiega ku końcowi i nadchodzi czas by go podsumować. Jak stało się już tradycją, Armin van Buuren kończy rok poprzez „A State of Trance Yearmix”. Tegoroczna edycja oparta jest na 85 trance’owych hitach zaprezentowanych w dwugodzinnym mega mix’ie.

Nadszedł czas by upamiętnić ważny rok dla muzyki trance, w którym Armin nie tylko wydał swój czwarty album „Mirage”, ale również przemierzył glob by uczcić 450-ty odcinek jego radioshow A State of Trance. DJ nr 1 na świecie tworząc swe radioshow bardzo liczy się ze zdaniem swoich fanów. W rocznym podsumowaniu – „A State of Trance Yearmix 2010” − będzie można usłyszeć wytypowane w specjalnym rankingu ASOT Top 20 ulubione utwory słuchaczy, które zostały ujęte wśród 85 kluczowych dla mijającego roku utworów.

Mając na uwadze doświadczenie przy tworzeniu pięciu poprzednich edycji Yearmix’ów, ich sprzedaż w ponad 100.000 egzemplarzach na całym świecie, Armin van Buuren chciałby ponownie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, by muzyczne podsumowanie mijającego 2010 roku znalazło swe miejsce w pamięci miłośników A State of Trance.
Planowana premiera „A State of Trance Yearmix 2010” jest przewidziana na 17 grudnia 2010 roku.

Więcej szczegółów już wkrótce.

20 komentarzy do “„A State of Trance Yearmix 2010” – muzyczne podsumowanie mijającego roku”

  1. Łeee tylko 100 000 tych yearmixów sprzedał a Bayer Full sprzedał 60 milionów płyt w Chinach 😀 😀 😀 😀 a no i płyta Feel już się lepiej sprzedała więc co to za sukces niby :/

  2. To będzie najgorszy Year Mix ze wszystkich. Dlaczego? Zobaczcie, co w tym roku było ciekawego w ASOT? Niewiele. Będą słabe tracki z kompilacji ASOT, promo popierdułki albumów wydanych przez armada music i inne słabe produkcje czyli upliftingi takie jak poprzednie. Szkoda. Nadal wracam do 2008-2007

  3. Nie podobają się kawałki z tego roku ? To nie słuchajcie, a jak tak krytykujecie te kawałki to zróbcie lepsze.
    Ja się nie mogę doczekać yearmix 😉 Stawiam że na 1 miejscu będzie jakiś kawałek Rank1 albo Jochen Miller

  4. @up: Odezwał się ten który „zaczał” słuchać trance pare dni temu i staje w obronie progresywnych znanych nazwisk!
    Dla twojej informacji, jest wiele kawałków które bija na łeb na szyje te które lecą w asocie, szczególnie pisze o upliftach, prog mnie nie interesuje. To co wybiera armin z upliftow to tylko i wyłącznie renoma – Znane nazwiska i ich technika. Choćby melodycznie miały 3 nutki ktore sie co 2 sekundy powtarzają, owinięte zostaną dobrym padem, basem i to wszystko. Dzisiejsi producenci nie są kreatywni, a jest masa producentow których stuff bije te dzisiejsze uplifty już przy samym wejsciu do „beatu”. Poszperaj na temat producentow bardziej undergoundowych, odkryjesz prawdziwe piękno upliftingu a nie takie „pitu pitu” grane na asocie.

  5. jednymi z najlepszych utworów tego roku są: Jon O’Bir feat. Fisher – Found A Way (Joint Operation Centre Remix), Yuri Kane – Right Back (Anton Firtich Remix, Mark Sherry – Fractured 2010 (Take Me There) (RAM & Sascha Milde remix), John Askew – Fade To Black (Sean Tyas Remix) no i Philippe El Sisi Ft. Sue McLaren – The Last Hope to sa wymiatacze 2010 roku!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.