Wielkie eventy z okazji 10-ciu lat nadawania audycji A State of Trance zbliżają się do nas wielkimi krokami. Pamiętajcie startujemy już w czwartek (17.03.2011), to w ten dzień odbędzie się pre party w Cape Town. Dzisiaj jednak prezentujemy wszystkim oficjalny timetable.

Capetown 17.03.2011 (special ASOT 500 broadcast event)

20:00-21:00 Blake Jarrell
21:00-22:00 Protoculture
22:00-23:00 Leon Bolier
23:00-00:00 Jorn van Deynhoven
00:00-01:00 Lange
01:00-02:00 Armin van Buuren

Johannesburg 19.03.2011

20:00-21:00 Blake Jarrell
21:00-22:00 Protoculture
22:00-23:00 Lange
23:00-00:00 Super8 & Tab
00:00-02:00 Armin van Buuren
02:00-03:00 Leon Bolier
03:00-04:00 Jorn van Deynhoven

Miami 27.03.2011

Timetable nie potwierdzony.

Buenos Aires 02.04.2011

20:00-21:15 Heatbeat
21:15-22:30 Jochen Miller
22:30-00:00 Dash Berlin
00:00-01:30 Markus Schulz
01:30-03:30 Armin van Buuren
03:30-04:45 John O’Callaghan
04:45-06:00 W&W

Den Bosch 09.04.2011

A State of Blue

21:00-22:00 Mat Zo
22:00-23:00 Arty
23:00-0:30 Markus Schulz
00:30-2:00 Above & Beyond
02:00-4:00 Armin van Buuren
04:00-5:30 Gareth Emery
05:30-7:00 W&W

A State of Green

21:00-22:00 Ashley Wallbridge
22:00-23:00 Arnej
23:00-00:00 Andy Moor
00:00-01:15 Cosmic Gate
01:15-02:30 Aly & Fila
02:30-04:00 Paul Oakenfold
04:00-05:00 John O’Callaghan
05:00-06:00 Roger Shah
06:00-07:00 Sean Tyas

A State of Yellow

22:00-23:00 Eco
23:00-0:00 Alex M.O.R.P.H.
00:00-1:00 Menno de Jong
01:00-2:00 Rank 1
02:00-3:00 Sied van Riel
03:00-4:00 Myon & Shane54
04:00-5:00 Giuseppe Ottaviani
05:00-6:00 Daniel Kandi

A State of Orange

22:00-23:00 Ummet Ozcan
23:00-0:00 Tenishia
00:00-1:00 Orjan Nilsen
01:00-2:00 Max Graham
02:00-3:00 Ben Gold
03:00-4:00 Signum
04:00-5:00 Robert Nickson
05:00-6:00 Claudia Cazacu

A State of Red

21:00-23:00 Seat Next DJ
23:00-0:00 Estiva
00:00-1:00 Bart Claessen
01:00-2:00 Jon o’Bir
02:00-3:00 Sophie Sugar
03:00-4:00 First State
04:00-5:00 Marc Simz
05:00-6:00 Rafaël Frost

Syndey 16-04-2011

21:00-22:00 Shogun
22:00-23:15 tyDi
23:15-00:30 Menno de Jong
00:30-01:45 Aly & Fila
01:45-03:00 Alex M.O.R.P.H.
03:00-06:00 Armin van Buuren