A State Of Trance 500 – TIMETABLE

Wielkie eventy z okazji 10-ciu lat nadawania audycji A State of Trance zbliżają się do nas wielkimi krokami. Pamiętajcie startujemy już w czwartek (17.03.2011), to w ten dzień odbędzie się pre party w Cape Town. Dzisiaj jednak prezentujemy wszystkim oficjalny timetable.

Capetown 17.03.2011 (special ASOT 500 broadcast event)

20:00-21:00 Blake Jarrell
21:00-22:00 Protoculture
22:00-23:00 Leon Bolier
23:00-00:00 Jorn van Deynhoven
00:00-01:00 Lange
01:00-02:00 Armin van Buuren

Johannesburg 19.03.2011

20:00-21:00 Blake Jarrell
21:00-22:00 Protoculture
22:00-23:00 Lange
23:00-00:00 Super8 & Tab
00:00-02:00 Armin van Buuren
02:00-03:00 Leon Bolier
03:00-04:00 Jorn van Deynhoven

Miami 27.03.2011

Timetable nie potwierdzony.

Buenos Aires 02.04.2011

20:00-21:15 Heatbeat
21:15-22:30 Jochen Miller
22:30-00:00 Dash Berlin
00:00-01:30 Markus Schulz
01:30-03:30 Armin van Buuren
03:30-04:45 John O’Callaghan
04:45-06:00 W&W

Den Bosch 09.04.2011

A State of Blue

21:00-22:00 Mat Zo
22:00-23:00 Arty
23:00-0:30 Markus Schulz
00:30-2:00 Above & Beyond
02:00-4:00 Armin van Buuren
04:00-5:30 Gareth Emery
05:30-7:00 W&W

A State of Green

21:00-22:00 Ashley Wallbridge
22:00-23:00 Arnej
23:00-00:00 Andy Moor
00:00-01:15 Cosmic Gate
01:15-02:30 Aly & Fila
02:30-04:00 Paul Oakenfold
04:00-05:00 John O’Callaghan
05:00-06:00 Roger Shah
06:00-07:00 Sean Tyas

A State of Yellow

22:00-23:00 Eco
23:00-0:00 Alex M.O.R.P.H.
00:00-1:00 Menno de Jong
01:00-2:00 Rank 1
02:00-3:00 Sied van Riel
03:00-4:00 Myon & Shane54
04:00-5:00 Giuseppe Ottaviani
05:00-6:00 Daniel Kandi

A State of Orange

22:00-23:00 Ummet Ozcan
23:00-0:00 Tenishia
00:00-1:00 Orjan Nilsen
01:00-2:00 Max Graham
02:00-3:00 Ben Gold
03:00-4:00 Signum
04:00-5:00 Robert Nickson
05:00-6:00 Claudia Cazacu

A State of Red

21:00-23:00 Seat Next DJ
23:00-0:00 Estiva
00:00-1:00 Bart Claessen
01:00-2:00 Jon o’Bir
02:00-3:00 Sophie Sugar
03:00-4:00 First State
04:00-5:00 Marc Simz
05:00-6:00 Rafaël Frost

Syndey 16-04-2011

21:00-22:00 Shogun
22:00-23:15 tyDi
23:15-00:30 Menno de Jong
00:30-01:45 Aly & Fila
01:45-03:00 Alex M.O.R.P.H.
03:00-06:00 Armin van Buuren

10 myśli w temacie “A State Of Trance 500 – TIMETABLE”

  1. Time-table według czasu Polskiego:

    Capetown 17.03.2011 (czwartek) (special ASOT 500 broadcast event)

    19:00-20:00 Blake Jarrell
    20:00-21:00 Protoculture
    21:00-22:00 Leon Bolier
    22:00-23:00 Jorn van Deynhoven
    23:00-00:00 Lange
    00:00-01:00 Armin van Buuren

    Johannesburg 19.03.2011 (sobota)

    19:00-20:00 Blake Jarrell
    20:00-21:00 Protoculture
    21:00-22:00 Lange
    22:00-23:00 Super8 & Tab
    23:00-01:00 Armin van Buuren
    01:00-02:00 Leon Bolier
    02:00-03:00 Jorn van Deynhoven

    Miami 27.03.2011 (niedziela)

    Timetable nie potwierdzony.
    prawdopodobnie 18:00-05:00

    Buenos Aires 03.04.2011 (niedziela nad ranem)

    01:00-02:15 Heatbeat
    02:15-03:30 Jochen Miller
    03:30-05:00 Dash Berlin
    05:00-06:30 Markus Schulz
    06:30-08:30 Armin van Buuren
    08:30-09:45 John O’Callaghan
    09:45-11:00 W&W

    Den Bosch 09.04.2011 (sobota)

    A State of Blue

    21:00-22:00 Mat Zo
    22:00-23:00 Arty
    23:00-0:30 Markus Schulz
    00:30-2:00 Above & Beyond
    02:00-4:00 Armin van Buuren
    04:00-5:30 Gareth Emery
    05:30-7:00 W&W

    A State of Green

    21:00-22:00 Ashley Wallbridge
    22:00-23:00 Arnej
    23:00-00:00 Andy Moor
    00:00-01:15 Cosmic Gate
    01:15-02:30 Aly & Fila
    02:30-04:00 Paul Oakenfold
    04:00-05:00 John O’Callaghan
    05:00-06:00 Roger Shah
    06:00-07:00 Sean Tyas

    A State of Yellow

    22:00-23:00 Eco
    23:00-0:00 Alex M.O.R.P.H.
    00:00-1:00 Menno de Jong
    01:00-2:00 Rank 1
    02:00-3:00 Sied van Riel
    03:00-4:00 Myon & Shane54
    04:00-5:00 Giuseppe Ottaviani
    05:00-6:00 Daniel Kandi

    A State of Orange

    22:00-23:00 Ummet Ozcan
    23:00-0:00 Tenishia
    00:00-1:00 Orjan Nilsen
    01:00-2:00 Max Graham
    02:00-3:00 Ben Gold
    03:00-4:00 Signum
    04:00-5:00 Robert Nickson
    05:00-6:00 Claudia Cazacu

    A State of Red

    21:00-23:00 Seat Next DJ
    23:00-0:00 Estiva
    00:00-1:00 Bart Claessen
    01:00-2:00 Jon o’Bir
    02:00-3:00 Sophie Sugar
    03:00-4:00 First State
    04:00-5:00 Marc Simz
    05:00-6:00 Rafaël Frost

    Syndey 16-04-2011 (Sobota)

    13:00-14:00 Shogun
    14:00-15:15 tyDi
    15:15-16:30 Menno de Jong
    16:30-17:45 Aly & Fila
    17:45-19:00 Alex M.O.R.P.H.
    19:00-22:00 Armin van Buuren

    Są to tylko moje wyliczenia, za błędy z góry przepraszam.
    Coś mi nie pasuje, by pre-party zaczęło się już o 19:00 czasu Europejskiego

Dodaj komentarz