A State Of Trance 500 – GOTOWE DO AKCJI!

A State of Trance 500

Bardzo proszę o uwagę! Chcielibyśmy zaprezentować Wam pięciu przyjaciół, którzy symbolizują 5 miast w których odbędzie się A State Of Trance 500 World Tour. Każdy z 5 show będzie miał swój niepowtarzalny charakter.

Pięciu przyjaciół

Każdy z nich symbolizuje pięć kontynentów, które znajdą się na drodze tournee. Pierwszy z nich udaje się do Johannesburgu (RPA), gdzie rozpocznie się A State Of Trance 500 World Tour. Kolejny jedzie do Ameryki, aby odwiedzić coroczne Ultra Music Festival w Miami (USA). Dalej na południe, do Buenos Aires(Argentyna), gdzie tutejsza ludność z pasją będzie witać trzeciego przyjaciela. Następnie czwarty przyjaciel wystąpi w ogromnej Brabanthallen w Den Bosch (Holandia). Piąty przyjaciel kończy wielki World Tour w Sydney (Australia).

Wszyscy zatem połączymy się w sieci aby wspólnie świętować przez 5 tygodni 500-tny epizod audycji A State of Trance.

Nowa strona internetowa

Jednym z pierwszych zadań tych 5-ciu przyjaciół było uruchomienie nowej strony internetowej, specjalnie dla A State Of Trance 500. Tutaj można znaleźć odcinki, podcasty, najnowsze wiadomości, line-up, informacje na temat sprzedaży biletów, miejsca i wszystko, co musisz wiedzieć. Adres strony to www.astateoftrance.com.

W tym tygodniu Armin van Buuren zaprezentował również oficjalny hymn A State of Trance ASOT 500, który umieszczony został poniżej.

Oficjalne daty A State Of Trance 500:

19 marca – Johannesburg, RPA
27 marca – Miami, USA
02 kwietnia – Buenos Aires, Argentyna,
09 kwietnia – Den Bosch, Holandia
16 kwietnia – Sydney, Australia

Bilety możecie zamówić za pośrednictwem strony www.astateoftrance.com.

3 komentarze do “A State Of Trance 500 – GOTOWE DO AKCJI!”

Dodaj komentarz