A State of Trance 450 i akcje charytatywne

„Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą…”
Agencja MSM Events po raz kolejny zwraca się do Was Drodzy Klubowicze o pomoc dla potrzebujących. Poniżej krótkie historie osób którym możesz pomóc będąc na ASOT 450 w wrocławskiej Hali Stulecia już 10 kwietnia 2010 roku!

Tymoteusz Bugla – nakrętki ciąg dalszy

Jak zapewne wszystkim już wiadomo akcja „Zakręcona nakrętka dla Roberta” dobiegła końca i Robert otrzymał już swój wózek dzięki któremu jego życie stało się chociaż trochę łatwiejsze. Jednak widząc Wasze zaangażowanie i chęć pomocy postanawiamy kontynuować akcje zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych itd. Tym razem pomagamy Tymkowi! Jest to zaledwie 9 letni chłopiec, który choruje na nieuleczalna chorobę – mukowiscydozę. Dotyka ona wielu układów i narządów – najwięcej problemu sprawiają zmiany chorobowe płuc, jelit, wątroby i trzustki. Chłopiec i jego mama walczą o każdy dzień życia. Tymek będzie potrzebował przeszczepu płuc. Taka operacja wykonywana jest tylko w Szwajcarii lub Austrii i kosztuje 100 000 euro, czyli około 410 000 zł. Nawiązano już współpracę z firmą B.G. HURT Bogusław Głuch, która zajmie się skupem zebranych nakrętek.
Więcej informacji na temat Tymka i jego stanu zdrowia znajdziecie pod adresem :
www.ohp.pl/?id=3580

Tymoteusz Bugla

Róża Nowak- wierzy ze stanie przed ołtarzem wraz z Kamilem

Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe. W chwili obecnej dzięki tajemniczemu sponsorowi Róża od 5 dni wraz ze swoim narzeczonym Kamilem przebywa już w Meksyku. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne ale jest nadzieja i dlatego zwracamy się do Was Klubowicze o wsparcie. Na imprezie A STATE OF TRANCE przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, wierzymy, że ponownie pokażecie swoje wielkie serce i wesprzecie Różę i rodzinę.
Więcej informacji na temat Róży oraz jej stanu znajdziecie pod adresem :
www.rozanowak.pl

Róża Nowak

Zuzanna Szkudlarek – kolejna zbiórka pieniędzy

Po raz kolejny zbieramy pieniądze również dla Zuzy. Małej dziewczynki której zapewne nie trzeba Wam przedstawiać. Na tę chwilę Zuzia od ponad dwóch miesięcy wraz ze swoją mamą przebywa w szpitalach we Wrocławiu. Na przemian wędruje pomiędzy oddziałem intensywnej terapii w „Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym numer 1” a neurologią dziecięca w „Szpitalu imienia T. Marciniaka”. Zuzia rozpoczęła terapię sterydami, które niestety spowodowały inne komplikacje zdrowotne. Na tę chwilę Zuzia wraca już do sił i zdrowia, na tyle na ile jest to możliwe w jej przypadku. Również dla Zuzi na ASOT 450 przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy.
Więcej informacji na temat Zuzi i jej stanu zdrowia znajdziecie pod adresem:
www.zuzannaszkudlarek.jms.pl

Zuzanna Szkudlarek

2 komentarze do “A State of Trance 450 i akcje charytatywne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.