A State of Trance 400-Live Broadcasting – 16-18.04.2009

A State of Trance 400

W tym roku mija 8 rocznica kultowej audycji trancowej A State of Trance. W związku z tym gospodarz tego radiowego show szykuje dla wszystkich wielką niespodziankę, otóż uroczystości związane z celebracją 400 epizodu ASOT’a będą mieściły się w trzech państwach podczas trzech kolejnych dni. Jak Armin zapowiedział w epizodzie 390, start wielkiej zabawy rozpocznie się 16 kwietnia w niemieckim mieście Wuppertal (klub Butan), wraz z nadejściem kolejnego dnia przenosimy się na Wyspy Brytyjskie do Birmingham, gdzie podczas Godskitchen będziemy mogli słuchać jubileuszowych utworów najpopularniejszej audycji trance’owej na świecie. Finał podróży zakończy się 18 kwietnia gdzieś w Holandii (miejsce poznamy podczas 391 epizodu ASOT’a).

Poniżej przedstawiamy pierwszych artystów, którzy będą z nami świętowali 400 epizod ASOT’a:

01. Arnej
02. Daniel Kandi
03. Sied van Riel
04. Simon Patterson
05. Duderstadt
06. Super8 & Tab
07. Gareth Emery

Kompletny Line-up, oraz dokładne miejsce finału tego show poznamy w kolejnym epizodzie A State of Trance.

Przypominamy również o możliwości wytypowania pozostałych DJ’i występujących w tym trzydniowym show. Swoje typy możecie oddawać na adres armin[at]astateoftrance.com, bądź poprzez forum.arminvanbuuren.com.

13 komentarzy do “A State of Trance 400-Live Broadcasting – 16-18.04.2009”

  1. Dzieki za odpowiedz,
    ale pojawila sie u mnie jeszcze jedna watpliwosc: czy jak przejade „pół europy” żeby posłuchać Króla trancu to czy bede mial pewnośc, że się dostanę do klubu. Oczywiście nie będę jechał sam myślę, że ekipa będzie ok. 10 osób. Ile wcześniej trzeba być, żeby mieć pewność że się wejdzie? Pytam , bo może wiesz jak to wyglądało w ubiegłych latach. Z góry dzięki za odp.

Dodaj komentarz